Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerekek mellé szeretnék...

Gyerekek mellé szeretnék kutyát két nagytestű közűl akarok választani az egyik Bernáthegyi a másik az Újfundlandi Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 00:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ez nem is rosz ötlet hogy a gyerekeknek melyik tetszene még nagyon kicsik az egyikuk fél a másik 2 éves de attól képeket mutatok majd nekik és amelyiket válasszaák az lesz.

És persze hogy nem akartam szaporítóktól kutyát venni akkur inkább rászánom azt a kis pluszpénzt ha csak 1 év múlva is tudjuk összespórolni a kutyusra .

Árakat tudtok mondani?

2013. febr. 9. 02:11
 12/17 A kérdező kommentje:
Öszintén megvalva az eddig felsorolt fajták mind tetszenek így tényleg a gyerekeké lesz a döntés egyébként van egy németjuhászunk is csak ő nem szerent bent lenni kint jobban érzi magát néha néha benéz azért a házba. jól megvan a gyerekekel csak ha megunja őket ott hadja és nem játszik velük ezért szeretnénk egy türelmes kiskutyát mélléjük akivel játszhatnak és felnőhetnek agyerkek mellette. anémet juhászunk márn 8 éves
2013. febr. 9. 02:20
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezt a kutyát benti kutyának szánjuk kimondottan a házból való kilyárással Ja a német juhászunk jól kilyön más kutyákal szóval ez a része nem lesz gond
2013. febr. 9. 02:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem utolsó szempont az se, hogy a bernáthegyi és az újfoundlandi is nyáladzik, a leonbergi viszont nem. Szóval ha főleg benti kutya lene, akkor érdemes erre is figyelni. Ja és mindegyiknek nagy szőre van ami sok koszt felvesz, tehát meg kell oldanod, hogy a lehető legkevesebbet vigye be a lakásba. Ez főleg esős időben gond, mert a vizes szőrt nem tudod fésülni. Erre nekem a kutyaszárító gép vált be (kb. 60e Ft), percek alatt kifújja a port a száraz szőrből is, de gyorsan meg is lehet szárítani vele a vizes kutyát.

Amúgy mindhárom kutyafajta vételára 150.000-től indul.

2013. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
akkor jól mondta unokatesóm is hogy 150 ezerért vannak köszi a válaszokat
2013. febr. 9. 18:19
 16/17 anonim válasza:
Választottatok már kutyát? Kíváncsi vagyok melyik lett! Én leo és újfunlandi párti vagyok, ha már a nagyokról van szó.
2013. márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sajna még nem vettük meg mert kellet a pénz másra és szaporítótól nem akarok kis kutyát ja agyerekek az Újfndlanditt választották de a leonbergi is kéne nekik de mondtm csak egy kutya lehet most és a fekete színű tetszet jobban nekik így az lett még kicsik és nem ismerik afajtákat és tetszés után mentek de a leonbergiért is nyaggatnak de két ekkora kutya sok lenne egyszerre azért lesz meló csak eggyel is nem beszélve arról hogy az én németjuhász haverom is itt van még csak ő már nyugdíjba vonúlt :)Az asszonyt bosszantotta egy picit hogy a gyerekeket nem érdekelte a bernáthegyi egy picit sem :)
2013. márc. 26. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!