Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják, hogy ez nem...

Miért mondják, hogy ez nem megfelelő a kutyámnak?

Figyelt kérdés

csúnyán fogalmazva mások szerint én vagyok a sz@r ember, mert a kutyámnak nem adok prémium tápot...


én úgy vagyok vele, hogy akkor tudom 100%ra, hogy mit eszik a kutyám, hogy ha én adok neki minden alapanyagot ezért házi koszttal etetek.

(házi koszt alatt nem a mi maradékunkat értem, hanem külön vásárolok neki)


napi adagja (kb.): 20dkg farhát, pulyka nyak vegyesen, 30dkg tiszta hús ami baromfi vagy vad hús szokott lenni esetleg vegyesen, valamint kevés kaukázusi kefír, egy pici sajt, 1 répa és 1 alma lereszelve (vagy más zöldség, gyümölcs) plusz evőkanál olívaolaj és heti 1-2 alkalommal 1db tojást is ütök a kajájára.


37kg-s kan labradorról van szó.


Én úgymond laikus szemmel úgy látom, hogy erős, egészséges kutyám van aki mindig vidám, szép a szőre és a foga, tele van energiával:)


Ja a legfontosabb, hogy még pluszba kap naponta 1 kanál zöld kagyló port (lupo san)



Akik azt mondják, hogy ez nem jó etetés arra hivatkoznak, hogy én nem tudom pontosan azt adni a kutyámnak amire szüksége van a prémium tápokba meg az van..


ja és a húst nyersen adom neki :)


2013. febr. 8. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Óóó, köszönöm! Nem tudtam...
2013. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ha kistestű, ha nagy, nem kell felkockázni a húst, és a farhátat sem. a fogaknak nagyon jót tesz amikor marcangolják, tépik. Főleg a fogkövesedésre hajlamos kutyáknál hatásos.
2013. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kérdező, a labid kinti kutya? Mennyit és hogyan mozgatod naponta? Azért kérdezem, mert a fél kg hús és csont, valamint a kis zöldség-gyümölcs nekem nagyon kevés tápláléknak tűnik ekkora kutyának :D

Ja, egyébként tökéletesen eteted, nyugodj meg :)

Én hol táppal, hol nyers-főtt kajával etetek. Mikor most télen forralt csontos husikat és rizst kapott, akkor bő fél kg volt a csont+hús, plusz kb. 25 dkg főtt rizs és 1-2 répa...ezzel tudta tartani kutyám az ideális kondiját most télen. Ha csak csontot-húst evett, abból kellett majdnem 1 kg naponta...kutyám roti-nj keverék, 30-32 kg...ezért tűnik kevésnek, amit a labid eszik :)

2013. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem azért akarnám felvágni, hogy könnyebben egye, hanem mert például egy farhát nagyon sok lenne neki egyszerre. Olyan pici, hogy az neki legalább három evés. :)
2013. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Uhh szerintem meg ez a prémium táp xd

Egyáltalán sem baj! tele van tápanyaggal és ez nagyon jót tesz a kutyusnak..és le se sz*rd azokat akik azt állitják h a prémium táp jobb :)

2013. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!