Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadjam?

Örökbe fogadjam?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok szüleimmel élek.

Van egy lassan 2éves kan csivavám

Tudomást szereztünk hogy van egy csivava a városomban akitől szeretnének megszabadulni,4éves szuka!

Elvileg bántják is, és pl nem szobatiszta, nem játékos hanem visszahúzódó, teljesen az enyém ellentéte!

Már meg is néztük, ők az 3. gazdája, szegény kézről kézre járhatott, először 25.000ftért akarták adni, aztán lement, 20ezer, majd 10 ezer és aztán már oda adja 5ezerért is! Még gondolkodok, a szüleim is bele egyeznek, és én is hajlok rá. Ti mit tennétek??

Tudom sokan nem szeretik ezt a fajtát, szóval ezt el kellene felejteni, hogy csivava, nem ennek tudatában válaszolni.


2013. febr. 10. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket!
2013. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neki! Neked pedig kitartást a neveléshez. Lehet, hogy nem lesz könnyű, de ne add fel kérlek, borzalmas lehet, hogy szegényt mindenki lepasszolja, amiért van néhány hibája :'(
2013. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Haza hoztam, még bujkál, szagolgatják egymást, megy a farokcsóválás.

Megkaptam az oltási könyvet, lehetséges hogy be sem volt rendesen oltva.:/ ennek még utána járok.

2013. febr. 10. 15:09
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha csóvál, az szuper. Majd tegyél már fel egy fotót is róluk légyszi, érdekel, ki a mai nyertes. :)
2013. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ahogy látom neki most kezdődött el az IGAZI ÉLET <3
2013. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
meg is fürdettem és olyan boldog, csak félénk, de össze barátkozott a már meglévő kutyusommal, mindkettő fürdött, majd aztán jól össze dúrták az ágyat és a szőnyeget
2013. febr. 10. 18:55
 17/18 A kérdező kommentje:
ma teszek fel, csak félénk.
2013. febr. 10. 18:56
 18/18 A kérdező kommentje:

[link]



itt a kép, írjátok le őszintén mit gondoltok??



Úgy érzem kezd barátkozni, ölembe vettem és babusgattam, simogattam, mikor letettem utána 2lábra állt. szerintem jó jel. :)

2013. febr. 10. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!