Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Amerikai Bulldog az...

Egy Amerikai Bulldog az erősebb, vagy egy Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, nincs semmi hátsószándékom! Senki ne értsen félre.


Üdv.: Péter



2013. febr. 12. 13:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Pár hónapja volt nálam egy amerikai bulldog szuka, 42 kilós, amikor séta közben nekirontott egy pitbull-staffi keverékszerűség. Hiába volt pórázon az enyém, és hiába fogtam vissza, a csuklómat eltörte ahogy kiszabadult. Nekiment a másik kutyának, és a fél arcát letépte, az orrát, a szemét, a bőrt a pofájáról, az állkapcsa kint volt a kutyának. A gazda utána rohant oda, együtt szedtük le az én kutyámat, az övéről. Egy szót sem mert szólni, rohant az orvoshoz. Azóta elkerült tőlem ez a kutya, nem bírtam vele és egyébként is csak ideiglenesbe volt nálam, a csuklóm pedig több ponton tört. Azt hiszem ezzel megválaszoltam a kérdésed.
2013. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 zorco85 ***** válasza:
Hát sztem meg am staff lenne jobb.persze ez egyedfüggö is.még pedig azért mert az am staff kialakulásába is szerepet játszot hogy a kutyák között zajló gladiátorharcokhoz a buldogok túl nehézkesnek és lassúnak bizonyultak, ezért a könnyebb és fürgébb terrierekkel kezdték el őket keresztezni azért hogy létrehozanak egy új fajtát. Ami biztos az, hogy ebben az új fajtában összpontosult a bulldog ereje és agresszivitása és a terrierek élénksége, kitartása és intelligenciája.
2013. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Jézus Úristen! Ez nagyon durva! De hogy törhetett el a kezed, rá volt tekerve a póráz és beleakadt? Nem kaptál sokkot? Huhh...

Mondjuk meglehet, hogy ha nem kekeckedik a másik, ő soha nem támad rá... Nem is értem az ilyet. És egyértelműen támadott? Vagy csak próbálta ijesztgetni? Azért kérdezem, mert nekem van egy németjuhászom, semmi agresszió nincs benne, mégis időnként (már egyre ritkábban) eszébe jut egy olyan hülye szokás, hogy meglát egy kutyát és odarohan, de az uccsó pillanatban lefékez. Semmit nem csinál utána, hanem kikerüli. Viszont ilyenből is lehet bunyó, ha a másik támadásnak veszi...

2013. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Fura mert engem meg pont a staffim védett meg egy eszement bulldogtól.... Pest megye i vagyok elég sok itt a gyengébb intelligenciájú ember és legtöbbször kidobnak vagy ráeresztik más kutyájára egy ilyen kutyát. Egyszer séta közben találkoztam egy agresszív ambullal és nekem jött a kutyámat húztam mögém hogy ne verekedjenek össze ( mert féltettem az enyémet) de mikor húztam akutyám hátra addig az az ambull megharapta a kezem (ami el is tört abban a pillanatban) és hát a fájdalomtól el eresztettem a kutyám aki nekiment ugrott és ahogy ugrott úgy fordult is és elkapta a kutya nyakát és amikor elkapta a lendület átfordította azt a kutyát és sajnos az enyém elharapta a torkát :( úgyhogy mindig más de szerintem ennek ellenére is az amerika bulldog több staffit nyírna ki mint staffi ambullt.
2013. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
egy staffi sokkal erösebb,brutál erös kutyák.Az enyém egyszer két dobit szétkapott 2perc alatt és hozzá tenném a kutyám nem aggresszív és más kutyáknak nem megy neki.
2013. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Az amelyiket még anno hoztad németből?
2013. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
a dobit ne említsük már egyszinten egy ambullal :D
2013. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
De 2 dobit már említhetünk......Ha nektek nincs tapasztalatotok ilyen kutyákkal szemben akkor szerintem ne is válaszoljatok.A bulldog az erőseb.De egy harcban nem őe nyer.
2013. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
nekem nem németországbol van a kutyám,magyarországon vettem.És két dobit szétszedett,kint koboroltak és rám akartak támadni.
2013. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
egy harcban a bulldog alul maradna igencsak,hiába nagyobb a sulya,mire kettöt fordul már a sztafi szét is kapta.
2013. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!