Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Amerikai Bulldog az...

Egy Amerikai Bulldog az erősebb, vagy egy Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, nincs semmi hátsószándékom! Senki ne értsen félre.


Üdv.: Péter



2013. febr. 12. 13:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
az én sztafim jo házörzö,és nem barátságos idegenekkel.Azt kétlem hogy egy bulldog szétkapná,a sztafinak a harapása nagyon erös,nemis érzi ha belé harapnak,nála 3x nagyobb kutyákat leterit.Az ismerösöm sztafija a pumát leöli.
2013. máj. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

szerintem az ismerősöd staffja leöl 3kiéheztetet medvét is... hülyeségeket azért ne írjunk.. (puma ölésre az argentin dogokat használták anno de ott is több kutya volt 1 puma ellen, persze voltak esetek amikor egy is végzett egy pumával de ott sokszor a kutya se élte túl, vagy ha túl élte nagyon rossz állapotban)


Már többen leírtuk nem lehet összehasonlítani két fajtát.. ez legalább olyan általánosítás lenne mint hogy a négerek meg tudják verni a fehéreket.. mindannyian tudjuk hogy ez így ebben a formában nem igaz..

2013. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
mind a két fajtába benne van harc , hisz az első harci kutyák bulldogok voltak , és a staffinak elég közeli rokona , hát nem a fajta dönti el egy harc kimenetelét hanem hogy menyire tud jó fogást találni egy kutya a másikon általában 20mp után meg mondod melyik kutya nyer , ritka hogy meg bírják fordítani a harc ott ha olyan helyen foggrá a kutya hogy nem bír vissza kapni , láttam olyan német juhászt aki le vert egy pitbull-t , és olyan pitbull-t aki meg 2 német juhászt is ki fektetett a környéken a töbi kutyát , talán a staff-nak nagyobb esélye van a nyerésre mert ösztönösen a létfontóságú szerveket támadja , de bulldog se elveszett kutya a harc terén , de a pittbull-erelet tenyésztve , a staffi sokall butább és rosszabb a harchoz hiába ugyan ugy néznek ki 90%-ba mit a pitbull
2013. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Utolsó te egy jó nagy f*sz vagy......a staff nagyon is okos,jó a harcra.....látszik hogy nem ismered a fajtát...
2013. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
jó hát,igaza van az utolsónak.Biztos még nem látott fajtatiszta sztafit!Brutál erös!!!A SZtafi és a pitbull egy kutya volt,a pitböl lett kitenyésztve,nincs olyan sztaffi akibe nincs pit.Nézzél meg egy fajtatiszta sztafit és utánna írj ilyet,az én környékemen csak keverékek vannak,nekem fajtatiszta van és a sok gyökér az enyémre mondja hogy kicsi,mert nem értenek a fajtáhóz,az enyém standar méretü ahogy az megvan írva.
2013. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%
Látszik hogy nem ismeritek a pitbull és a Amerikai Staffordshire Terrier közötti külsőségeket ! igaza van aki aszt mondja hogy, az amstaff le lett butítva a harchoz a pitbullhoz képest , hisz 70 év alatt a staffokat úgy válogatták tenyésztésre hogy a legszebb legizmosabb és ami nagyon fontos a legnyugodtabb egyedek került tenyésztésre ! 3. dolog van ami miatt úgy mond le lett butítva a harcra , 1. szélesebb zömökebb mint a pitbull , és ez által lassabb is meg fele annyira fordulékony ! 2. dolog nincs márt annyira benne a vérengzés mit a pitbullba sőt a terrier vonások is halványultam ez a 70-éves tenyésztés folyamán ! 3. ami a legófontosabb nem akkora a fájdalom küszöbe mint a pitnek , így mesze mesze a többi kutyánál jobb de a pinél nem jobb, ennek egyik ok a pit-eket ugy tesztelik kis korukba hogy, a 1-2 hetesen hogy a fülüknél fogva rángatják őket , amelyik csak egy kicsit is nyuszit az nem jó selejt nem tartják meg , staffnál nincs ilyen ! és a pit 10kg-val könnyebb és vagy 2x gyorsabb , robbanékony , a sztaff kiáltási szép kutya , a pit harci kutya , 70 évi tenyészt nagyon sokat számít ! nem mindegy hogy milyen fajta jelegeket erősítesz egy kutyán főleg nem több mint fél évszázadon keresztül , ennyi !
2013. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
erös kutya a staffi , de az igaz hogy pitbull sokkal kitartobb és keményebb , de egy amerikai buldogot nem olyan bisztos hogy le gyözne , mivel nagyon izmos zömök nyaka van nem könyü ki véresztetni , a staff al szembe 51% a staffnak 49% a buldognak , pittbulal szembe 56% a pit-nek 44% a a buldognak , de egy staff pitbull harcba 80-an a pitnek , ez tapasztalat
2013. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Furcsa...pedig én már láttam hogy egy staff két pittet is tolószékbe küldött....dehát te tudod.........
2013. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!