Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? El vok keseredve

Mit csináljak? El vok keseredve

Figyelt kérdés

haverommal együtt sétáltatjuk a kutyámat. kipróbáltam h elbújok előle, észreveszi e, mert ha igen valószínűleg kötődik hozzám és ha már szabadon engedem sem megy el nagyon távol tőlem. de ha nem szólok neki fel se tűnik.

másik kérdés: jutalomfalatot kap ha odajön hozzám hívásra, de már az sem nagyon érdekli. nem jön oda. vagy csak nagyon nehezen. eddig mindig boldogan szaladt hozzám. mert tudta kap vmit. már rám se bagózik.

mit javasolnátok erre a kettő problémára?


2013. febr. 13. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos korban kezdenek amúgy kamaszodni. Pláne, ha nem nagytestű.
2013. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor félre informáltalak, nekem eddig csak nagytestű kutyáim voltak, és (nálam) olyan 7-8 hónaposan volt az, hogy kezdtek szemtelenedni. Ismerősöm azt állítja, hogy az ő kutyájának nem voltak ilyen kamaszkori gondjai,és ismerek olyat is, akinek 1 éves kor felett voltak problémái, ezért mondtam ezt, amit.

De, a rosszul mondtam, akkor elnézést.

2013. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Első kutya? és pont egy beagle-foxi mixet választottál? Nem gondoltad át eléggé.


Kutyaoviba járjatok vele mindenképp, ott a behíváson is segíteni fogak és a kötődésén is picit segíteni fognak, már ha kell.

2013. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!