Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy ilyen kutyánál?

Ez normális egy ilyen kutyánál?

Figyelt kérdés

Amerikai pit bullterrier szuka, 5,5 hónapos 48cm a marmagassága, 41 cm a feje körmérete.

Mekkora lesz?

Ez milyen típusnak számít? XXL, vagy UKC-s?



2013. febr. 17. 12:03
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
N.E.M B.I.Z.O.N.Y.T.A.L.A.N! pitbull.Punk. tum.
2013. febr. 17. 13:58
 12/48 anonim ***** válasza:
43%
Mért láttad 20generációra visszamenőleg az összes felmenőjét ? Nem? Honnan tudod hogy a 12generációnál nem csúszott e be a szomszéd bullterier? Vagy a 3házzal arrébb lévő bullmasztif ? Nah mindegy meguntam a témát mindjárt jönnek mások és ők is kiokosítanak :)
2013. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
Ha nincs törzskönyve,bármekkora lehet,mert nem tudod,milyen felmenői voltak 3-4-5 generációra visszamenőleg.
2013. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
76%
A cigány az cigány, tök mindegy, hogy rasszista vagy, vagy sem :) Költözz ide, ahol én lakom, garantáltan az leszel! :) Amúgy meg ha utálod a keverékeket, akkor fasza ember lehetsz...
2013. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
utálom a keverékeket, ezért nem hozok menhelyről, sőt a legtöbb fajta kutyát is utálom.
2013. febr. 17. 14:29
 16/48 anonim ***** válasza:
82%
Én meg az ilyennek plüsskutyát nem adnék a kezébe,nemhogy élőt...A k*rvakemény kinézetű pitbull is csak f*szhosszabítóként funkcionál az ilyen típusú embereknél.Ja,ha nem lenne elég világos,a te kutyád is keverék,mert nincs törzskönyve,magyarán semmi nem bizonyítja,hogy a dédapja nem tacskó volt.Csak nehogy szegény menhelyen kössön ki,csak mert,,undorító keverék"...Az már nem is kutya,nem is érző lény,mint tudjuk...-.-"
2013. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, hogy kell-e nekem f.szhosszabbító, főleg hogy NŐ VAGYOK!
2013. febr. 17. 14:49
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Xar lehet hogy utálod a keverékeket és van 1...
2013. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
ismerősöknél vannak még a nagyszülei is! Tudom honnan van a kutyám és nem keverék, xar az, hogy nem a kérdésre válaszolsz, de mind1 a kicsi agyad biztos nem képes értelmesen gondolkodni.
2013. febr. 17. 15:03
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél se jobb a helyzet...Divatkutya,meg keményen nézzen ki,ennyi...Hogy lehet egy kutyát,egy érző,értelmes,csodálatos lényt utálni??Azért mert keverék??Mit veszít az értékéből ezáltal?És a többi fajta,ami,,nem keverék,de utálod"....Könyörgöm,aki utálja az állatot,ami pedig sok esetben különb,mint az ember,az ne tartson!A kutyának is jobb lesz,sőt...Milyen szar lehet a szemeidben az én három menhelyi,mentett kutyám :DD Akik csodálatos,hűséges,páratlan és küllemre IS gyönyörű kutyák:D
2013. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!