Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy ilyen kutyánál?

Ez normális egy ilyen kutyánál?

Figyelt kérdés

Amerikai pit bullterrier szuka, 5,5 hónapos 48cm a marmagassága, 41 cm a feje körmérete.

Mekkora lesz?

Ez milyen típusnak számít? XXL, vagy UKC-s?



2013. febr. 17. 12:03
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Elolvastam szinte mindent.. Kérdező, egy fura ember lehetsz.. Tényleg nem attól lesz egy pit XXL vagy ADBA-s(okkal nem írtam UKC-t), ahogy kinéz. Amúgy Xxl vagy game Pit..

Lehet, hogy sokat olvastál a dologról, de épp síkhülye-hozzá nem értő ember is írhatta a cikket ami a szemed elé került, mint ahogy létezik sz@r dukumentumfilm róluk.

A kutya akkor tekinthető fajtatisztának, ha van törzskönyve és azon legalább 4generáció szerepel, amennyiben ez nincs csak fajta jellegű keverék.. Viszont, ha ennyire azt vallod, hogy a tied márpedig fajtatiszta, akkor keresd fel az ADBA M.O.-n, ha 4generációt fel tudsz mutatni, akkor ők majd eldöntik, hogy fajtatiszta-e, az eljárás 95USD, a törzskönyv pedig hivatalos..

Egyébként érdekes, hogy minten más kutyát utálsz.. Ne érts félre, Nekem is van egy fajta jellegű keverék pit-em és én is csak ezt a fajtát szeretem, de ettől nem utálom a többit..

2013. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
ADBA, na a game pit nekem nem pitbull, örülök, hogy nem olyan, az XXL-t meg csak ugy értem, hogy nem-e génhiba és extra nagy az enyém.
2013. febr. 19. 15:30
 43/48 anonim ***** válasza:
Csak hozzá tenném hogy a game pit A PIT... a többi selejt, műmájereknek való csak menőzésre.. másra nem igen jó.. Persze még az átmenetek jók de az xxl meg az american bully... azért már használhatatlan bármire is..
2013. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet az UKC pitekkel?Azok nem igaziak? és most se keverd össze a am.bully-t az XXL pittel, az XGP xxl-ekkel foglalkozik és nem bullykal. a game pitek is csak akkor csúnyák ha túl szikárak.
2013. febr. 19. 17:18
 45/48 anonim ***** válasza:
Van kép a kutyusodról?
2013. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


1-2 héttel ezelőttiek

2013. febr. 20. 18:08
 47/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom megnézni a képet:(

Nem tudnál valamilyen képfeltötlővel képet feltenni?

2013. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
mire a végére értem ezeknek a kommentároknak, addigra agyvérzésem lett!Te minden tudsz erről a fajtáról még a 6. alsó fognak is tudod a genetikai mivoltát, kivéve 1 valamit nem tudsz ,hogy IGAZI pited van e, mert gyakorlatilag az.. egy igazi ízig vérig pitbull igen is olyan mint a gamepitek ahogy azt már előttem írták is! A szavadból az jön le ,hogy a te kutyád a világ 8. csodája, igazán örülünk ,hogy menő a kutya külseje, de van annak lelke is! Képzeld én is nő vagyok , nekem is pitem van és ő nem csak gyakorlatilag az!!
2013. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!