Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy ilyen kutyánál?

Ez normális egy ilyen kutyánál?

Figyelt kérdés

Amerikai pit bullterrier szuka, 5,5 hónapos 48cm a marmagassága, 41 cm a feje körmérete.

Mekkora lesz?

Ez milyen típusnak számít? XXL, vagy UKC-s?



2013. febr. 17. 12:03
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Szinte csak a piteket szeretem, de ez a kutya mintha a gyerekem lenne.
2013. febr. 17. 15:32
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyának nincs törzskönyve, akkor fajta jellegű keverék. Lehet hogy te ismered a szüleit, nagy szüleit.. akár dédszüleit..ha nincs törzskönyv akkor keverék. Lehet hogy fajtatiszta..gyakorlatilag.. DE ha törzskönyv nincs, akkor papíron, elviekben csak fajta jellegű keverék. Ha a a s.egged a földhöz vered, és lehurrogsz mindenkit, mert sz.art sem tudnak a fajtáról... ettől függetlenül nekik van igazuk és nem tehetsz ez ellen semmit. Nyilván lehet teljesen 'patent' a kutyád... szó se róla hogy nem az... de ez van. Olvass utána. (Ezek után lepontozhatsz, ettől függetlenül, én nyugodtan fogok aludni :)
2013. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Na a te válaszod tetszik, (sajnos off) de okés kb.
2013. febr. 17. 15:42
 24/48 anonim ***** válasza:
Bocsi a fogalmazásért, de sajnos ez így van. Sokan nincsenek ezzel tisztában, és senki nem világosítja fel őket, ők pedig abban a tudatban maradnak hogy igazuk van. Ezt nem rád értem..ezt általánosságban.
2013. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Elméletileg nem fajtatiszta de gyakorlatilag az!
2013. febr. 17. 15:48
 26/48 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem tudhatod 100%ra mindenki ezt pofázza :D istenem már...
2013. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag aki egy pitet nem tud megkülömböztetni egy kanári sz. kutyától, az ne pofázzon!
2013. febr. 17. 17:12
 28/48 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit kezd nagy lenni az arcod amikor azt se tudod hogy pontosan milyen kutyád van...


Jössz itt a hú de menő korcs piteddel.. És megpróbálsz leoltani mindenkit... Imádom az ilyen kisebbségi komlexusos félleszbikus pic$ákat. komolyan mondom kivagyok :D ..


Szerinted ha egy kutyáról 20ember 5félét ír az biztos 100as ? :D Jah és igen a pited qrvára nem pites...

Am részemről végeztem, nem igazán szándékozom felbosszantani magam...

2013. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Nem pites? tudod hányszor olvastam a fajtaelőírásokat? ne nézz hülyének jobban értek a kutyákhoz mint te.
2013. febr. 17. 17:27
 30/48 A kérdező kommentje:
helyesbítek: A pitekhez
2013. febr. 17. 17:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!