Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva! Melyik lenne jó nekik?

Figyelt kérdés
Van egy tacskó kutyám nagyon rossz a hátsó lába.Melyik lenne a jobb neki?Acana Adult,Brit Care,Brit kutyatáp.Kap ízületvédőt és fájdalomcsillapítót,epilepszia elleni gyógyszert.Melyik táphoz nem kell ízületvédő?
2013. febr. 21. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állatorvos meg tudja mondani. Tekintve, hogy gondos gazdinak tűnsz, tőle kérdezd, az a leghasznosabb.
2013. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen a legjobbat szeretném neki.Az

állatorvost már kérdeztem,de ő a Hills-t,vagy a Trovet tápokat ajánlotta,de azok nekem nagyon nem tetszenek.

2013. febr. 21. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tápokban annyira kicsi az ízületvédelemre hasznos tartalom, hogy beteg kutyánál nem sokat számít, melyiket adod. Nem tudod kiváltani semmi táppal a most is adott gyógyszereket sajnos.
2013. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké!Akkor már,csak az érdekel,hogy melyik a jobb táp a Brit C
2013. febr. 21. 21:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Care,vagy az Acana Adult?
2013. febr. 21. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:

a tacskóbénulás nevű kutya-baj ( a kutya gerinc sérülése, legfőképpen a lépcsőzés miatt kialakult betegség )gyógyításához, nem a tápon kell változtatni:)

a hátsó lába rossz, tehát?? izületes ? meghúzta? d p-s? esetleg sebes a lába? szegbe lépett? megharapta egy másik kutya? ennyi sok baj ?? vagy csak 1 ? ne a táp legyen a legfőbb gondod. mind jó, de egyik sem gyógyszer, egyik sem megoldás a betegségre. mivel ezek alapvetően KAJÁK !

2013. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szövegértelmezés ??

Kap gyógyszert a kutya.

2013. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szövegértelmezés 2.0 :) kap ízületvédőt , kap fájdalomcsillapítót , epilepszia elleni szert . és ? mi van ,ha nem ezért rossz a lába? ha nem d.p-s ( diszplázia : gyakori ízületi rendellenesség kutyáknál )? az epilepszia miatt nem igazán romolhat a lába ! és a fájdalomcsillapítótól nem gyógyul, mert az tüneti kezelés , segít a betegség miatt kialakult fájdalom leküzdésében ,de csak ennyi. a kérdés szerint .melyik táp használatával váltható ki az ízületvédő . válasz : egyikkel sem .

a baj okát kell megkeresni .

ha d.p- akkor a legjobb a műtét. de tacsinál szerintem ez ritkább,mint a már leírt tacskóbénulás.

2013. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!