Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel mit tudok csinálni?

Ezzel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves Beagle kutyám és séta közben,ha meglát egy kutyát,akkor minden áron oda akar menni.Húz,folyamatosan nézi stb.És egyáltalán nem agresszív.Soha sem bántott semmilyen más kutyát,jól szocializált.Jártunk kutyasuliba is.És nem tudom,hogy ezt pontosan mikor kezdte el csinálni,de egyszerűen nem tudom,hogy mit tudnék kezdeni vele.Vannak ötleteim,és ki is fogom próbálni,de nem hiszem,hogy ezek bejönnek.(+van már olyan,amit próbáltam,de sajnos sikertelen lett.:S) Szóval,ha valakinek volt már hasonló gondja vagy van jó ötlete azt kérem,hogy segítsen!Mert ez nagyon gáz,és utálom,hogy ezt csinálja.És tudom,hogy ez részben az én hibám is valahol,pedig mindig figyeltem rá,hogy hogyan neveljem stb.
2013. febr. 26. 13:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!Ez nem is rossz ötlet!:)

Nálunk is a nagyobbak a normálisabbak...:)

2013. febr. 27. 20:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Még jó, mert egy 50 kilós kutyát senki nem kap az ölébe, ha meglát egy másik kutyát. :D:D:D

A legtöbb kicsi azért ilyen idegbeteg, mert fifikét neveltek belőlük.

2013. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!