Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája átszökött...

A szomszéd kutyája átszökött a kertembe és későn vettem észre és az én kutyám tüzelt és bepárzottak. Milyen kölykök lesznek?

Figyelt kérdés
a szomszédnak német fekete közép spitz nekem meg sárga havanese.hogy fognak kinézni a kölykök?

2013. febr. 27. 19:59
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Így.

2013. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
de ez majompincs....ilyen hülye én se vagyok -.-
2013. febr. 27. 20:02
 3/50 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább menj és ivartalanítsd!
2013. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
anyám nem engedi h ivartalanítsam.
2013. febr. 27. 20:07
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
semmilyen HA HOLNAP AZONNAL elviszed az állatorvoshoz aki bead neki injekciót hogy a vemhesség ne jöhessen létre. olyan ez mint az embereknél az esemény utáni tabletta.
2013. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
de ez 1 hete volt :S
2013. febr. 27. 20:12
 7/50 A kérdező kommentje:
milyenek lesznek a kölykök?
2013. febr. 27. 20:24
 8/50 anonim ***** válasza:
91%

anyukád inkább szeretne egy fészekalja kakispisis mindentszétrágó pénznyelőt?

tisztában van vele, hogy egy esetleges ellési komplikáció milyen anyagi vonzattal jár? ha az anyának nem lesz teje, és tejpótlózni kell, tudja az mennyibe kerül? utánagondolt már, hogy egy alomnyi kiskutyát fölnevelni milyen drága és fárasztó dolog? és azzal, hogy minden kiskutyát köteles lesz chipeztetni, még akkor is, ha ingyen adja őket gazdához (mert kicsi az esélye, hogy talál olyan balekot, aki keverékért fizet)? segítsünk számolni?


egyébként szőrösarcú, fekete keverék kiskutyák lennének, de sokkal jobb lenne a kutyádnak, ha elvinnétek ivartalaníttatni, vagy legalább egy Alizine injekcióra.

2013. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
már volt 2 alom kölyke.eddig semmi baja nem volt a szüléssel és a felneveléssel.
2013. febr. 27. 20:46
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
grat, ez mindent elárul rólad, tudatosan pároztattál kettő kutyát és most érdekelk milyenek lesznek a kölykök. ügyes vagy. inkább gazdit keresnél nekik mint ilyesmivel foglalkoznál te idióta!
2013. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!