Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája átszökött...

A szomszéd kutyája átszökött a kertembe és későn vettem észre és az én kutyám tüzelt és bepárzottak. Milyen kölykök lesznek?

Figyelt kérdés
a szomszédnak német fekete közép spitz nekem meg sárga havanese.hogy fognak kinézni a kölykök?

2013. febr. 27. 19:59
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

21:09

nem kell engedélyt csak pénzt kell tőle kérjek ivartalanításra.

2013. febr. 27. 21:18
 22/50 anonim ***** válasza:
85%
havanese? törzskönyves kutyák, kennelnév, fedeztetési jegy, törzskönyvezett kölykök? mert ha a válasz nem, akkor nem havanese-eket szórtatok szét a világban, hanem kicsi szőrös havanese jellegű keverékeket.
2013. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
ismerőstől kaptuk a kutyát.nemhinném h ő csak úgy átbaszna.nem minden ember olyan mint a te környezetedben élők.
2013. febr. 27. 21:22
 24/50 sippara ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy, hogy hogyan magyarázod a bizonyítványod. A tények: van egy havanese szukátok, akit halomra pároztattok, úgy, hogy nem vagytok tenyésztők, gondolom, az elsődleges szempont a pároztatásnál az volt, hogy mindkét kutya "szép" vagy "aranyos". Lehoztatok két almot - gondolom, mindenféle szűrés, vagy különösebb állatorvosi felügyelet nélkül -, de ti itt nem álltok meg!!! Nem ivartalanítottátok a kutyát, nem figyeltetek rá megfelelően a tüzelés alatt, MEGINT vemhes lett. Ráadásul nagyobb testű pártól, ami - ha tenyésztő, vagy épeszű kutyatartó lennél, tudnád - nagyban növeli (többek között) ennél a fajtánál (is) a császármetszés esélyét, ami egyrészt nem húsz forint, másrészt még az ellésnél is jobban megviseli a szuka szervezetét. Ezek után minden, ami téged érdekel, a következő: "hogy fognak kinézni a kölykök?". Hát parancsolj: lesz bennük - talán felismerhetően - valamicske külső vonás apuból-anyuból, de ez lutri. A jellemvonások szintén. A színük szintén (gondolom, a havanese és a spitz sem törzskönyves jószágok) lutri. Négy lábuk lesz, egy fejük, két fülük és szemük, egy farkuk és valószínűleg ugatni fognak. Már amelyik megéli azt a kort, hogy bármit mondani lehessen róla. Menjetek ki anyukáddal egy gyepmesteri telepre, nézzetek hat "halálsoros" kutya szemébe, és mondjátok el, hogy ők most azért fognak meghalni, mert fifikének ellenie kell. Tessék csak BELENÉZNI a szempárokba, és tiszta lelkiismerettel kisétálni... ha megy.
2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%

A második alom szaporított kölyök árából félre lehetett volna tenni az ivartalanításra.

Vagy ha nem jön a szomszéd kutya,újra befedeztettétek volna egy kis pénz reményében egy "fajtatiszta" havanese kannal?

2013. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
jajjh istenem.hányszor mondjam h nem fifinek hívják a kuytámat.de látom itt egy bizonyos "fifi virágoskertje" cimű mese színvonalú emberek vannak.nekem semmi közöm ahhoz h valaki menhelyre adja a kutyáját mert megunta és már nem tetszik neki.én SOHA nem adtam menhelyre kutyát!!!
2013. febr. 27. 21:32
 27/50 anonim ***** válasza:
91%
jézusom! neked annyi eszed sincsen mint egy marék lepkének. szóval mert "csak" pénzt kellene kérned tőle, máris azt hiszem felnőtt vagy! az hogy azt írják "fifike" ez egy metafórikus név a kuskutyádra te idióta, nem is azon van a lényeg hogy mi a neve! az hogy te a tiedet nem dobtad be a menjhelyre még korántsem jelenti azt hogy nem vagy felelős azért ha az előző két alom rossz helyre került. ugyanis nem kellett volna megszületnie. és ezzel a nem tervezett alommal mi lesz meg tudnád mondani nekem? mi lesz a kölykök sorsa?
2013. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
88%
jah és még mielőtt elfelejteném: az előző két alomnyi kölyöknek mi a sorsa? hol vannak? mi van velük, azt tudod? ugyanis egy felelős tenyésztő minden egyes kutyáját nyomon követi, hogy hova kerülnek mi van velük.
2013. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
78%
félve kérdem, hány éves az a szerencsétlen szuka ?
2013. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
85%

Hát.. örülj, hogyha egyáltalán túléli a szukád a fialást..

miért nem lehetett ivartalanítani? SOKSZOROSÁT fogjátok az alom miatt megfizetni..

És tényleg.. az előző almok kölykei hol vannak?

2013. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!