Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája átszökött...

A szomszéd kutyája átszökött a kertembe és későn vettem észre és az én kutyám tüzelt és bepárzottak. Milyen kölykök lesznek?

Figyelt kérdés
a szomszédnak német fekete közép spitz nekem meg sárga havanese.hogy fognak kinézni a kölykök?

2013. febr. 27. 19:59
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
94%
harmadjára is bejöhet egy császár...
2013. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%
NINCS elég kutya,kölyök kutya a menhelyen,sintértelepen,NEM altatnak el naponta elég fiatal,egészséges(!!)kutyát,nem,még szükség van egy alomra,egy KEVERÉK alomra...Legalább neked lenne eszed,ha már a felmenőidnek nincs,gyerek!!Szerencsétlen kutya...
2013. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

20:56

az első két alom volt tudatos bepároztatás.és azoknak a kölyköknek lett gazdájuk.nem tudom honnan veszel ilyet h a szomszéd kutyával direkt pároztattam be.az első két alomnak havanese volt az apja.elhiszed h én jobban tudom?!

2013. febr. 27. 21:01
 14/50 A kérdező kommentje:

21:00

jaj most én vagyok a hibás mert nem adnak pénzt rá??O.O

és nekem nics zsebpénzem és az orvos se csinálja meg ingyen..

2013. febr. 27. 21:03
 15/50 anonim ***** válasza:
77%

Hogy lehettek ilyen hihetetlenül felelőtlenek, ostobák és idióták? Mi az, hogy már volt 2 alom a keverék, beteges kutyádtól? Mi az, hogy egy közép termetű kan befedezte a te kistestű kutyádat és nem vagy hajlandó ivartalaníttatni? Bele is hallhat az ellésbe a szuka!

És az kicsit sem érdekel, hogy mi a jó a kutyádnak? Hogy Egy-egy vemhesség, ellés akár éveket vehet el az életéből, annyira megterheli a szervezetét? Hogy már így is van 2 millió gazdátlan kutya és esetleg nem kellene még több? Hogy a kölykök, amiket direkt gyártasz betegek, ideggyengék lesznek? Nem, ez nem fontos a számodra! Annyira utálom a hozzád hasonló mocskos, utolsó szaporítókat! Mégis milyen jogon tart kutyát az ilyen? Hogy tönkre tegye és elpusztítsa? Hogy a kölykök életét is tönkre tegye? És még van pofátok pénzt kérni az agyon szaporított, beteg, keverék kölykökért? Hát milyen emberek vagytok ti? Inkább dolgoznátok, ne szerencsétlen kutyából akarjatok már megélni!

2013. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 sippara ***** válasza:
68%

Egy alom, tegyük fel, hat kölyökkel. Amit TÖRVÉNY ÁLTAL KÖTELEZŐ megtennetek:

- két oltás minden kicsinek (kb. 6000,-/kölyök)

- három féreghajtás (kb. 1000,-/kölyök)

- chip beültetése (5000,-/kölyök)


Az kölykönként tizenkétezer forint, összesen 72000 forint.

Plusz nyolc héten át etetés, a szukának vemhes táp, esetleges császármetszés, ultrahang, egyéb állatorvosi vizsgálatok, a kölyköknek babatáp, és még sorolhatnám.


Más szemszögből: másfél MILLIÓ kóbor/menhelyes/gyepis kutya van az országban az olyan idióta barmok miatt, mint ti, mert fifike kölykei mindenkinek kellenek, meg fifikének amúgy is k*rva nagy buli mindaz, amivel a vemhesség jár, szereti, amikor összeragad a kan kutyával, de a kedvence talán mégis az, amikor közel az életét is elszívják a kölykök. Gondolom, fifike a gennyes méhgyulladást és a rákot is szeretni fogja.



Ha a kutyát erre kényszerítitek, kérdezd meg anyukádat, neked mikor kell elkezdened elleni az almokat halomra?

2013. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
67%
Téged és a kedves anyukádat nem kellett volna hagyni, hogy megszülessen! Úgy nem ártanátok a környezeteteknek.
2013. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
78%
te meg elhiszed hogy én sem vagyok h.lye. mert akkor talán s.o.s.-ben azonnal írtál volna ide akkor és nem egy hét múlva hogy, nah akkor milyen kölykök lesznek! az aki nem akar kutyát az hidd el nem akar kutyát, te meg felcsináltattad a tiéd gratulálok. az oviban próbálkozhatsz a hazugsággal de itt nem fog menni ne haragudj, nőjj inkább fel a kutyatartáshoz te óvodás! bepároztattad a kutyádat mert az milyen tök jó buli a suliban vagy mi? és még mielőtt azt találnád hazudni hogy érett fenőtt vagy , anyucitól az érett felnőtteknek nem kell ivartalanításra engedélyt kérni!
2013. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
3madszorra mondom h az első két alomnak havanese az apja.gyengébbek kedvéért a kérdés bővebb leírása részében is leírtam h a szuka is havanese.az első két alomnak lett rendes gazdája.nemhinném h kutyaszaporításból meglehet élni,de ezt már csak tetudod első 21:08-as.
2013. febr. 27. 21:14
 20/50 A kérdező kommentje:
2ik 21:08-as ki az a fifike?
2013. febr. 27. 21:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!