Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt mindenki szeret egész nap...

Itt mindenki szeret egész nap a kutyájával lenni?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon mindenki kiakad ha valaki nem tartja bent a kutyáját, mert hogy "a kutya társasági lény, meg a család része" stb. Legutóbb már olyat olvastam, hogy a kutyának napi 12 óra együttlétre van szüksége és csak azért nem többre mert néha az ember dolgozik is vagy alszik... Ezt most komolyan normális? Én imádom a kutyáim, komolyan mondom az elsők között állnak a fontossági sorrendben de én képtelen vagyok 24/7 együtt lenni velük. Nekem szükségem van egyedüllétre. Emberekkel is. Szóval én bizony van, hogy éjszaka kirakom a kutyáim a kennelbe, hogy legalább aludni tudjak egyedül, vagy amikor egész nap emberek között vagyok akkor hazaérve berakom őket a kennelbe, hogy végre lazíthassak egy kicsit egyedül (miután elláttam őket), örülök ha wc-re egyedül mehetek, és nem hurcolom őket mindenhova magammal. Nagyszerű dolog egy (több) kutyával sülve-főve együtt lenni, de azért 10-15 év kutyázás után az embernek ez már nem olyan újdonság (ami nem azt jelenti, hogy nem fontos!). Most akkor én olyan rossz gazda vagyok? Más embereknek nincs szüksége magányra?

2013. febr. 27. 20:57
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
És igen, ahogy mondtam, mindent megtesznek amit kérek. Még a macskám is engedelmes.
2013. máj. 11. 18:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!