Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztő vagy szaporító lennék?

Tenyésztő vagy szaporító lennék?

Figyelt kérdés
Ha az a fajta ami nekem tetszik FCI által el nem ismert fajta, de még az anyaországban sem ismerik el, tehát törzskönyvet sem kaphat, ennek ellenére már több mint 100 éve "tenyésztik" és én vennék ilyen kutyákat és elkezdeném "tenyészteni" akkor én is szaporító lennék,mert törzskönyv nélküli kutyákat csinálok? Na most ez a "tenyésztés" az annyi lenne csak, hogy vennék egy szukát meg egy kant és majd 2 év múlva lenne egy közös almuk.Azt a két kutyát akkor is megvenném, ha a későbbiekben nem kezdenék velük semmit, csak hobby célra lenne. Akkor már lehetne egyszer közös alom, legalább az emberek itt is megismernék ezt a fajtát, mert valami iszonyat gyönyörű és nem azért, de szerintem nem csinálnék vele olyan rosszat ha legalább annak a 10 embernek akinek ilyen kutyája lenne annak tágítanám az ismeretét. Szerintem az sem normális, hogy szinte az összes ember le van ragadva 10 fajtánál és annyi.
2013. márc. 1. 10:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Mindenki olyat választ, amilyet akar, csak akkor azt normálisan csinálja és ne a kutyán spóroljon.
2013. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
És én mit spórolnék ezzel??
2013. márc. 2. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!