Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terhes a Német juhászom, a...

Terhes a Német juhászom, a kölykeit elajándékozom szerető gazdiknak, de egyet megszeretnék tartani! Egy kant! Tartanom kell tőle hogy anya és fia párosodik? Mert e témában nem vagyok otthon

Figyelt kérdés
vagy ez kizárt ?
2013. márc. 4. 21:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
de közben gondolkodtam és a kan is megy legjobb így lesz , és igen fajtiszta tenyésztőtől vettem kitűnő vérvonal ...
2013. márc. 4. 21:37
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

Kedves Kérdező, még mindig én vagyok.

Kérlek vegyél vissza a nagy mellényedből és ne beszélj így egy másik válaszadóval, mert ő nem írt neked bunkó stílusban és maximálisan igaza van.


Menj el az állatorvosotokhoz, és kérj részletfizetési lehetőséget, de csináltasd meg a szuka kutyádon a műtétet minél előbb!

2013. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
98%

Ez most vicc?

Kérdező, hány éves vagy 12?


Igen fognak párosodni, és ivartalaníttatni kéne, mert nem vagy tenyésztő.

2013. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

Te nem vagy normális... ilyen idióták miatt nem lesz ebben a nyomorult országban soha felelősségteljes állattartás, mint amilyen te vagy, te nyomorult...


Remélem, hogy soha többé a büdös életben nem lesz kutyád!

2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,őket abszolút nem érdekli,hogy anya-fia,párosodni fognak.Javaslom,gyűjtögess idővel egy kis pénzt és ivartalanníttasd a szuka kutyát,mert ha szereted,biztos te is örülnél neki,ha nem kéne viszonylag fiatalon méhrákban,gyennyes méhgyulladásban stb.elpusztulnia.És az sem szerencsés,ha majd idegen kanok szöknek be hozzátok,átrágják a kerítését,bunyóznak,születnek a kis keverék kutyák.Ha kiskutyát szeretnél,és ráadásul német juhászkutyát,nézz szét a fajtamentésnél vagy a menhelyeken!Millió német juci vár gazdára,mert szörnyen agyonszaporított fajta.Ahelyett,hogy(sosem tudni!!)hontalan újabb kiskutyáknak adtok életet,ments meg TE egy életet!Menhely,fajtamentés,ivartalanítás.Senki nem várja el,hogy 12 évesen te magad teremts elő húszezer forintot itt és most.De gyűjtögethetsz,szüleidnek érvelhetsz,addig pedig vigyázhatsz a kutyádra.(Azt már nem mondom,egy vemhessék mennyit rövidít az életén és mennyire megterheli a szervezetét...)
2013. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
oké köszi de ki mondta hogy én 12 vagyok? xD
2013. márc. 4. 22:47
 17/21 anonim ***** válasza:
Őőő bocs,én értettem félre...Végigolvastam a válaszokat és valaki kérdezte,hogy 12 éves vagy?Te pedig azt írtad,ha jól emlékszem,igen,honnan tudja,talán ezós??:DBocs,szó szerint vettem.
2013. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Óóóó, még konzervatív. A tököm, az. Sóher vagy. Meg tudatlan, de az nagyon.


Nem baj, csináljad csak nekünk állavádpknek a munkát, úgyis "unatkozunk", sőt, a menhelyek is "konganak az ürességtől".

2013. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg akkora mellénnyel mondod, hogy ilyen hülyeségre nem adsz pénzt és inkább elzárod. Látom az előző tüzelésnél is nagyon sikeres volt a szeparáció..
2013. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Elajándékozod: chippelve, oltva, féreghajtva .. merő szeretettből ugye?

Te is csak egykis csicska pénzéhes szaporító vagy mint az összes többi.

2013. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!