Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék pozitívabban...

Hogy tudnék pozitívabban állni a dologhoz? Van ehhez, , jogom"?

Figyelt kérdés
Kiskutyusaink születtek, és éppen áruljuk őket. Sajnos vannak olyan érdeklődők, akiknek kapásból nemet mondanék... pl van olyan, aki tök látszik, hogy csak szaporítani akarja őket, mert csak egy fiú és egy lány érdekli. Ha a fiút addigra elvinnék, akkor a szuka már nem is érdekli. Megtehetem, hogy nemet mondjak és ítélkezzek másokról? Vagy csak én reagálom túl, és túl aggódós vagyok? Az a baj, hogy annyira szeretem őket, hogy a legjobbat szeretném nekik.
2013. márc. 8. 21:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem mondja a KUTYÁRA, mássz vissza az üregedbe.
2013. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Tyler913 ***** válasza:
100%

Abba belegondoltal mar,hogyha a nalad szuletett kolykok leendo gazdai ugyanigy gondolkodnak a kutyak "szaporodasi jogairol",annak hany utod lesz az eredmenye? Szamolj velem: ha teszem azt csak 3 szuka szuletett egy 6-os alomban,es ok es minden leszarmazottjuk is csak egyszer lesz "anyuka",az egyszeruseg kedveert tetelezzunk fel tovabbi hatos almokat 3 szukaval,es csak az o utodaikat szamoljuk:

0. ev 6 kolyok

2. ev 3x6=18 kolyok

4. ev 9x6=54 kolyok

6. ev 27x6=162 kolyok

Ez osszesen 240 kutya 6 even belul,csak a szukakat szamolva,atlagos almokkal. Tenyleg abszolut semmi osszefuggest nem latsz a tele menhelyek es a "Fifikenek joga van ahhoz,hogy anyuka lehessen"-elv kozott? Arrol mar nem is beszelek,hogy a kutyanak,sem fiziologiailag,sem pszichologiailag nem szarmazik elonye a szulesbol,nem hajtja semmilyen magasztos gondolat a szulove

valassal kapcsolatban,sot, fel ev mulva emlekezni sem fog ra.

2013. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok abban, hogy nem jó a kiskutyák "gyártása", én is inkább az ivartalanításra szavazok. De most már ott vannak a kutyusok, ezen nem lehet változtatni. Úgyhogy ne csesztessétek a kérdezőt, egyrészt mert nem a kérdésre válaszoltok, másrészt mert a kérdéséből is látszik, hogy egy tök normális, lelkiismeretes emberről van szó. Őt legalább érdekli, mi lesz a picik sorsa, ami pedig gyakran sok tenyésztőről sem mondható el. Még egyszer hangsúlyozom, én is az ivartalanítás mellett vagyok, de szerintem más célpontot is találhatnátok a szidásra, olyat aki tényleg megérdemli.
2013. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!