Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem minősül állat kínzásnak...

Nem minősül állat kínzásnak levágni egy pitbull fülét? Mert szerintem beteges dolog akármilyen állatnak levágni a fülét.

Figyelt kérdés
Nem vagyok jártas kutya tartásban, de szerintem ez akkor is kegyetlenség.

#kutya #állatkínzás #fül levágás
2013. márc. 10. 21:27
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
50%
Valletta te betöltötted már a 18 évet vagy még kiskorú vagy? Írásaid alapján nem lehetsz több 18-nál!
2013. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
ha 3 rákos kutyád volt, akkor ne is haragudj, de nagyon szar helyről vásárolsz!!!! nekem 25 év alatt még egy sem volt. De ne akard már bemagyarázni, hogy aki nem ivartalanit annak 100%, hogy beteg lesz a kutyája.
2013. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem 100%,mint a lógó fülű kutyák fülgyulladása.
2013. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
akkor ez egál.
2013. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 MrHard ***** válasza:
88%
kezd egy kicsit vicces lenni ez a vita! Ha úgy tetszik, akkor had vágassa már le annak a kutyának a fülét a gazdi! A kutyusnak semmilyen hátránya nem származik belőle, és sokkal szebb lesz tőle! Nem is értem ezt a nagy felháborodást???!!!! Kú...ra idegesítő mostanában ez az új divathullám, hogy a kutyát úgy kell kezelni, mintha egy embertársunk lenne! Nincs azzal semmi baj, ha szereti az ember a kutyát, de az ilyen témák felba...ák az agyam! Nagyon gyerekes...
2013. márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Amstaffom van és nem beteges dolog.Ha nekem nem tetszik ennyi nekünk jó.És fül vágás hiába van tiltva sok helyen látsz vágott fülü kutyust ennyit a tiltásról.
2013. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dogo Canariom van. Spanyolból lett behozva. Ott a tenyésztő alapból vágott füllel adja el. De megmondom őszintén akárhányszor nekiment bármilyen kutya, egyik se tudta elkapni a fülét, míg az én kutyám egy rotit simán a földhöz vágott a fülénél fogva. A másik meg a legyek. A nj.-omnak anno mindig a fülét kezdték meg. ( állandóan kezelni kellett ) A kanárinak nem tudnak mit rágni a fején.
2013. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínzás! a törvényt pont az olyanok mint te kérdező hozták, akiknek f-ingjuk sincs az egészről! az én pitbullomnak vágva van és nem bántam meg, sőt, törvény után vágattam! ez kell a fajtának, fajtarajongóként mondom.
2013. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!