Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

R°°°b kérdése:

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy kapjak negyed kutyát?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok Nagyon szeretnèk egy Francia bulldogot.Sok mindent elolvastam róla ès tudnék vele foglalkozni.A pénz is megvan hozzá 50000ft .Apukám nem akar más állatot azt mondja:hogy csak hal lehet semmi más.Elkezdtem jobban is tanulni ezt már észrevették.

Bármien választ szivesen várok.


2013. márc. 15. 11:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy kutyát
2013. márc. 15. 11:28
 2/12 Hovarju ***** válasza:
100%

milyen a negyed kutya?


Tanulj még és gyűjtögess. Mutasd meg, hogy kitartó vagy. Olvass kutyás könyveket a nevelésről, tanításról és majd a nyár elején próbálkozz újra.

Az 50000 Ft sok pénz, de egy fajtatiszta kutyához, szerintem kevés.

2013. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi.nyár eljén akarom ezt a témát felhozni nekik.
2013. márc. 15. 11:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Félre írtam.
2013. márc. 15. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vannak, akiknek a szülei teljesen elzárkóznak a kutyától. Lehet kitartóan kérni. De van, aki bizony csak akkor lesz gazi, amikor önálló életet kezd élni.
2013. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
50ezer egy egészséges bulldogra édeskevés. Még legalább ennyi kell, de az csak a vételár. Kb 150-200 kéne, mert oltások és a felszerelés az eleján nem olcsó mulatság.
2013. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50 ezer forint édeskevés egy kiskutyára. Ha normális, megbízható tenyésztőtől veszel kutyát az 100 ezernél kezdődik, a kiskutya későbbi ellátása, oltási programja megint csak egy vagyon. Ha meg olcsón veszel kutyát arra meg a gatyádat rá fogod költeni, mert mindenféle egészségügyi problémája lesz, a bulldogok rendkívül problémás egészségűek, mindnek van valami baja: allergia, légcsőszűkület, bőrbetegségek, patella, és hasonló finomságok.
2013. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menhelyről is el lehet hozni egy kutyát, jóval olcsóbban kijössz belőle. Viszont akkor még gondosabban kell kiválasztani a kutyust, mint egyébként. Rengeteg pénzbe kerülnek majd az oltások, játék, étel, tál, póráz... stb.
2013. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A puli is sokszor beteg az lenne a másik választásom,az is ilyen drága?
2013. márc. 15. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:
A puli kevésbé beteges kutyafajta, és igen, minden tenyésztőtől vásárolt fajtatiszta kutya sokba kerül. Ezért is érdemes menhelyről, vagy fajtamentőktől örökbe fogadni, ha nincs rá egy kisebb vagyonod!
2013. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!