Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hogyan döntsek?

Most hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy most nyáron kaphatok egy csivavát, de mivel panelban élünk, sok az állat : vannak halaim, 25db kb, van egy fiú tengerimalacon, meg van egy hullámos papagájom, fiú ő is, és végül de nemutolsó sorban egy oroszlánfejű keverékű lány nyúl, és azt akarják a szüleim, hogy a az egyik menjen el. Mármint a csak azt mondták, hogy túl sok az állat. De én egyiket sem akarom "kidobni, sem elajándékozni"! Bár nemtudom hogy ők erre gondoltak e. Én akkor sem adom oda őket senkinek!! Ti a helyemben hogyan döntenétek?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. márc. 16. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még egy kutya is oda megy, hát... Nem rossz indulatból de nem kell oda már egy kutya is.
2013. márc. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem legyél türelemmel, és majd később szerzel be egy kutyát. Egy panelbe annyi állat, elég húzós. De ha úgy érzed hogy nagyon szeretnéd akkor vagy győzd meg a szüleid, vagy ajándékozd el valamelyik állatot, de SEMMIKÉPP SE DOBD KI!! Sok szerencsét.
2013. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hozz haza kutyát is, így is sok az állat, velük is kell foglalkozni, kutya mellett nem maradna a többire idő, hacsak nem állatkeret akarsz nyitni...
2013. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem legyél türelemmel, és majd később szerzel be egy kutyát. Egy panelbe annyi állat, elég húzós. De ha úgy érzed hogy nagyon szeretnéd akkor vagy győzd meg a szüleid, vagy ajándékozd el valamelyik állatot, de SEMMIKÉPP SE DOBD KI!! Sok szerencsét.
2013. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elnézést de a gép kétszer küldte el...
2013. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem voltak halaim és hörcsögeim mikor meg lett a csivim.és mivel a csivim annyira sok szeretetet igényelt illetve törődést hogy sajnos elhanyagoltam(!) a höriket igy azokat mamàmnak adtam a halak nem sok odafigyelést igényeltek igy ők maradtak. Nem tudom melyikhez mennyire kötődsz de ez nagyon sok állat egy szobába. Én a helyedben közeli barátnak családtagnak adnám oda azt akitől meg tudsz válniNálam max hal malac kutya maradhatna! Remélem tudtam segiteni! :)
2013. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!