Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nagy bajban vagyok!...

Nagyon nagy bajban vagyok! Kimegyek külföldre dolgozni, és nem tudom, mi tegyek a kutyáimmal?

Figyelt kérdés
Van egy menhelyből kihozott gyönyörűségem,már 4 éve nálam van,de előtte szerintem iszonyú élete lehetett,mert még most is reszket a hirtelen hangoktól,meg van egy 1 éves sztaffi kislányunk.Mindkettő velünk él,velünk alszik.A sztaffi nagyon szereti a férjemet is,ővele nem lesz baj,de a menhelyes az meg van őrülve értem.Nekem meg megszakad a szivem,mert nem tudok mit tenni,nem lehet magammal vinni,mert nem is európában fogok dolgozni.Lehet,hogy megint akkora törés éri,hogy ki sem bírja.Kérlek tanácsoljatok valamit.

2013. márc. 18. 08:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
De azért itt azon kell elgondolkozni hogy az e a nagyobb törés ha elszakítják a kutyát a gazdától(vagy fordítva) vagy az hogy a ház van veszélyben. Imádom a kutyám. De ha kapnék lehetőséget és kéne is a pénz biztosan kimennék..
2013. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kimenne, nem kell ez a mártirkodás. A pénz nagy Úr. ha igy tud biztos jövőt teremteni, akkor élni kell a lehetőséggel. A kutya nem fog sérülni, jó kezekben lesz:)
2013. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mivel a férjeddel marad és a másik kutyával, a megszokott környezetben és "csak" te mész el nem olyan vészes a helyzet mintha tök idegen helyre kerülne.

Nem tudom mikor mész ki, de még bitzos van egy kis idő, szóval egyre inkább kezd a férjedhez szoktatni, illetve ne is te inkább a férjed foglalkozon vele többet és te kevesebbet.

Az elején biztos szokatlan lesz a kutyának,de a kutyák kitűnően alkalmazkodnak ha jól van kezelve a helyzet. A kutyámnak én vagyok a második gazdája, 4 évesen hoztam el, első este picit sírt, kaparta az ajtót , ment volna haza. Nem foglalkoztam vele igazából, abból kiindulva ha elkezdem nyugtatni csak megerősítem benne hogy ez nem oké ami most van. Másnap már nem volt gond, "egész nap" sétáltunk, játszottunk, este vacsi és meglepődtem,hogy már nem is sír meg semmi. Azt hittem tovább fog tartani ez a beszoktatás, persze lehet kutyától függ , de így volt, azóta is minden oké :)

Nálatok meg még ennél is könnyebb a helyzet, mivel nem másokohoz fog keürlni.

Annyit tudok csak tanácsolni, ne csinálj belőle nagy ügyet, lehet sőt majdnem hogy biztos te nehezebben fogod viselni.

Sok sikert ! És sok szerencsét a külföldi munkához! :)

2013. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk meg kéne nevelni őket, kutyaként bánni velük. Például nem velük aludni és betegesen magadhoz szoktatni (akkor sem ha sérült a lelke).
2013. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves Valletta!

Csak ennyit tudok mondani!RESPECT!!!És köszönöm.

2013. márc. 19. 14:48
 16/17 A kérdező kommentje:
13/15, Neked is nagyon köszönöm!Mindjárt jobban érzem magam!!! :-)))
2013. márc. 19. 14:55
 17/17 Mátyás97 ***** válasza:
Mikor kimentem külföldre dolgozni, akkor én magammal vittem! Csak nézz a kutyáid szemébe, és mond hogy itt hagylak évekre... Szerintem nem sikerülne!
2013. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!