Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom hova írjam?

Nem tudom hova írjam?

Figyelt kérdés

Nagyon felhúzott ez a dolog. Szóval örökbe fogadtam 2 hete egy kutyust menhelyről. Áradoztam róla a munkahelyemen. Az egyik kedves kollegina nagyon vallásos és nekem ugrott, hogy azt a pénzt az egyháznak is adományozhattam volna.


Nem vagyok vallásos. De azért neki se így kéne reagálni. Tisztelem azért mert Istent nagyon tudja szépíteni meg tényleg egy életre való idős néni. De tudja nagyon jól, hogy az állatok nekem az élet, s nem az Isten meg a vasárnapi misék. Ő nem szereti az állatokat. De nagyon felhúzott ma munkahelyen mert megint elkezdte a h.lyeségeit... Vélemény??



2013. márc. 21. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel nem kell foglalkozni, te így tettél mert te ebben hiszel. Meg kell hallgatni, és otthagyni, úgy, hogy ne sértődjön meg.
2013. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozzá köze mire költöd a pénzedet. Mond el neki, hogy szegényt kidobták, nem volt otthona és nem tudtad ott hagyni. Ez általában megpuhítja a nénikéket.
2013. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A saját pénzedet arra fordítod, amire jól esik Neked!!!

Különben is, nagyon undorító és álságos dolog Isten nevében pénzt kérni!!! A lehető legaljasabb dolgok egyike. Küldd el a p.cs.ba.

2013. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd már meg a nénikét,hogy a kutya nem Isten teremtménye?
2013. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ez a nénike kezd az idegeimre menni. Mindenbe beleköt..mióta örökbe fogadtam a kutyust.


Semmi köze, hogy mire költöm a saját pénzem ez igaz. De ő ezt azért se fogja fel.. Vettem 1 karton kutya kaját akkor is morgott a szája alatt mert, azt lehetne az egyház pénze is...stb.


Régen tök jól elvoltunk..mióta örökbe fogadtam a kutyust azóta zakkant meg.

2013. márc. 21. 17:45
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

bizony jól írták az előzőek hogy semmi köze hozzá.


VISZONT!!!

ülj le és közöld azzal az álszent banyával hogy ő bizonyosan nem szereti valóban istent! ugyanis isten szereti az állatokat és (nah jó most így fogalmazom meg) a vallás szerint te jót cselekedtél egy ártatlan élőlénnyel, tehát ez semmiképp sem elítélendő a valódi hitvallásban. sőt! szóval mond meg annak a büdös banyának hogy ezzel a szívtelen álszent hívősködős h.lyeségével ő maxi a pokolra váltja meg a jegyet, ha kifogásolja azt hogy egy állatot te megmentettél csak mert ő utála őket! AZ ÁLLATOK IS UGYANÚGY ISTEN TEREMTMÉNYEI!


bocsánat a megfogalmazásért de egy kissé felhúzott. és mondom mindezt úgy hogy én sem vagyok hívő, de a gyerekkoromban rámerőltetett hittanórákból azért csak megmaradt valami!

2013. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

A kettőnek semmi köze egymáshoz.. Nekem ez értelmetlen, ezért nem foglalkoznék vele. Ennyi erővel ne vegyél kaját se, mert azt a pénzt adhatnád az egyháznak.

Ha te szerettél volna egy kutyát ..áh tényleg nem értem :D

Ne törödj vele!

2013. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Valletta ***** válasza:
83%
És az egyház vajon megmentette volna a kutyát helyetted?
2013. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyházat nem kell attól félteni hogy nincs pénze... Én mondanám a néninek, hogy ha annyi pénze van , akkor nyugodtan adományozza ő az egyháznak.. attól nem lesz senkinek sem jobb. :)
2013. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik. Amilyen Pap most nálunk van...Ki csalja az emberektől a pénzt.. Na meg nem azért mikor ide került 5 gyerekkel meg a terhes feleségével... A felesége megkívánta a halat.. és nem vett neki. Magasból lesz.rta. Meg amilyen temetéseket csinál... Borzasztó...



Ezt a Papot itt nagyon sokan nem szeretik nem tud semmit se normálisan megtartani..


na de eltértem a témától. Már volt olyan is, hogy mondta a nénike, hogy miért nem adom vissza a kutyát a menhelynek minek nekem még egy kutya? ( van egy kis keverék kutyusom is ) Meg mikor a nénike kislánya beindult, hogy neki kutya kell akkor is mondta pénzt "dögért" nem adok. Még 1000Ft-ot se.

2013. márc. 21. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!