Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom hova írjam?

Nem tudom hova írjam?

Figyelt kérdés

Nagyon felhúzott ez a dolog. Szóval örökbe fogadtam 2 hete egy kutyust menhelyről. Áradoztam róla a munkahelyemen. Az egyik kedves kollegina nagyon vallásos és nekem ugrott, hogy azt a pénzt az egyháznak is adományozhattam volna.


Nem vagyok vallásos. De azért neki se így kéne reagálni. Tisztelem azért mert Istent nagyon tudja szépíteni meg tényleg egy életre való idős néni. De tudja nagyon jól, hogy az állatok nekem az élet, s nem az Isten meg a vasárnapi misék. Ő nem szereti az állatokat. De nagyon felhúzott ma munkahelyen mert megint elkezdte a h.lyeségeit... Vélemény??



2013. márc. 21. 17:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
megint én. tényleg borzasztóan felhúzott ez a szitu mert ilyet én még a környezetemben életemben nem pipáltam! egyépként meg mi a helyzet noé bárkájával? tudtommal az is arról szól hogy isten figyelmeztette noét az özönvízre és hogy minden egyes állatból mentsen meg egy párat. tehát minden állat párban legyen. ez a nyanya (már bocsánat) nem is igazi hívő, csak kell valami hit amibe kapaszkodhat ha épp nem jól mennek a dolgok. ennél még én is hívőbb vagyok ne szórakozzunk már! utálja az állatokat sőt ezekszerint ha tehetné meg sem mentené őket, talán még ki is írtaná az összeset. gratula! hát marhára nem ezt a viselkedést oktatja a biblia!
2013. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! Elhiszem, hogy felhúzott..de nekem ezt minden nap el kell viselnem a munkahelyen...de egyszer ha elkap nagyon az ideg úgyis beszólok neki és nem érdekel mi lesz..
2013. márc. 21. 18:14
 13/23 A kérdező kommentje:

"...A Szent Könyvben hangsúlyos szerepet kap a természet és az állatok.."


Biblia részlet pl. :)

2013. márc. 21. 18:18
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy ő meg az egyház helyett a koporsójára gyűjtsön, mert ha nincs ki kifizesse a temetését, a drága és kedves egyház nem fogja, csak behúzzák valami gödörbe:D Vagy megmondanám, hogy szerencséje, hogy nem 300 éve él, mert rég a spanyolcsizmában kínlódhatna vagy épp 4 ló húzná a csoffadt testét 4 felől az inkvizíció jóvoltából. Szóval leállítanám őt egy életre. Mondjuk engem a vallással baromira fel lehet húzni, gyűlölöm, hogy csomó vallásos ember nem tiszteli más véleményét. (Tisztelet a kivételnek).
2013. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én se adnák egy forintot sem az egyháznak te legaláb segítetél abban hogy az adományoddal támogatod szerencsétlen állatokat de pl az egyház támogatja e a kidobott gazdira váró kisállatokat a menhelyeken és a síntereken hát nem hiszem szóval eben nem volt igaza mellesleg épp eléggé kizsákmányolja az egyház a hiszékeny embereket szóval inkább az bolond aki az egyháznak adományooz te legalább segítettél egy olyan lényen és lényeken akkik az emberek hibályából kerúltek az utcára és éheznek. Inkább a kolégád vehetne rólad példát
2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
nem hagyd ezt neki. egyszerűen a legközelebbi beszólásnál menj oda hozzá, jó mélyen nézz a szemébe és lassan nyugodt hangnemben közöld vele hogy ez a viselkedés nem valódi istentisztelet. (a többit már leírtam miért), majd miután jól megfenyegedted (és ezt is ilyesztően lassú nyugodt hangnemben jó mélyen a szemébe nézve) hogy ilyen őnző és rossz viselkedésért ő a pokolba fog jutni. ördögien elmosolyognám magam és hozzátenném, hogy persze majd a jóisten eldönti ki a rossz: aki megment egy ártatlan állatot, vagy aki eleve gyűlölettel mérgezi önmaga és mások lelkét más élőlények iránt (akik nem mellesleg semmit nem ártottak). aztán szépen faképnél hagynám.
2013. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
-m (ne hagyd)
2013. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

a kutya is isten gyermeke,és a te hited a kutyákban ,és így istenben megingathatatlan !

ezt mond neki,hiszen ,ezek szerint ,te már többet tettél egy élőlényért,mint ő valaha is fog:)

nem muszáj kedvesen előadni,érezze a hangodon az elszántságot, és a határozottságot!!

az idősek nem h@lyék, sokkal inkább kimondják a véleményüket, csak sajnos sok fiatal ,nem képes ezt kezelni:)

a tisztelet fontos, de egy kis pimasz határozottsággal talán te is tiszteletet követelhetsz magadnak:)

2013. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ellene fordítanám a saját beszólását, mikor legközelebb vesz magának valamit, ami nem létszükséglet pl. egy új kabát, cipő, akármi, mondanám neki, hogy minek vette, az egyháznak is adhatta volna azt pénzt. Kíváncsi lennék erre mit reagálna.....
2013. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen parasztot vérig kell sérteni, megalázni,ki.@.ni

vele ahogy tudsz ,hogy sírjon.Taposs a lelkébe ahogy bírsz

ne kíméld !

2013. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!