Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom hova írjam?

Nem tudom hova írjam?

Figyelt kérdés

Nagyon felhúzott ez a dolog. Szóval örökbe fogadtam 2 hete egy kutyust menhelyről. Áradoztam róla a munkahelyemen. Az egyik kedves kollegina nagyon vallásos és nekem ugrott, hogy azt a pénzt az egyháznak is adományozhattam volna.


Nem vagyok vallásos. De azért neki se így kéne reagálni. Tisztelem azért mert Istent nagyon tudja szépíteni meg tényleg egy életre való idős néni. De tudja nagyon jól, hogy az állatok nekem az élet, s nem az Isten meg a vasárnapi misék. Ő nem szereti az állatokat. De nagyon felhúzott ma munkahelyen mert megint elkezdte a h.lyeségeit... Vélemény??



2013. márc. 21. 17:34
1 2 3
 21/23 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Az ilyen gonosz emberek ellen a legjobb fegyver az udvarias határozottság. Ha nem süllyedsz le a szintjére, de mosolyogva előadod az igazadat, majd kicsit öntelten otthagyod a frászban...így fogja enni méreg igazán :)
2013. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező.

Örülök hogy ennyire szereted az állatokat, és jól látod a dolgok lényegét.

A kolega nőd nem tudom mennyire vallásos, mert ha annak mondja magát akkor tudnia kell, hogy az állatokat is Isten teremtette. Ő is szereti az állatokat és azokat is akik szeretik a teremtményeit is.

2013. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Most egyenlőre lenyugodott..mert beszóltam neki.. :)

Ugyanis a kedves lánya egy 15.000 Ft-os kabátot kért Húsvétra megkapta és azzal dicsekedtek ma. Én meg mondtam neki, hogy ezt a pénzt az egyháznak is adományozhatta volna... :) és bájos mosollyal ott hagytam. :)

2013. márc. 28. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!