Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogadtál már be kutyát sintért...

Fogadtál már be kutyát sintértelepről? Milyen vele az élet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Én gyepiről még nem,csak utcáról fogadtam be Őket. Szerintem olyan mint más kutyákkal élni,csak sokkal hálásabbak,és nagyon félnek,hogy otthagyjuk Őket valahol,nagyon figyelnek...
2009. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%
Először félni fognak (mint ahogy azt már előttem is írták: hogy otthagyod) de amikor sikerül elnyerned a bizalmát akkor ugyanolyan lesz mint a többi kutya, és talán még hűségesebb is.
2009. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

:) Mi hoztunk el ilyen telepről egy szép szukát, hááát... Határozottnak kellett lenni hozzá. Sajna ő már 2-3 éves lehetett és benne volt a vérében a szabadság. Valószínűleg nem kidobták, hanem meglépett.

Szeret minket, haza is jön, de nagyon kell rá figyelni.

Mindenképp ajánlom a menhelyi, lehetőleg kevert kutyákat, mert ők nem "lepnek meg" vmi speckó fajtajelleg-betegséggel... átéltem pár ilyet, szörnyű. Meg is van a véleményem a tenyésztőkről. :S

2009. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok gondom is volt vele,mert nagyon beteg volt. Aztán megyógyult,majd nagyon beteg lett ismét. Sajnos nem lehetett gyógyítani a betegségét. De aztán hoztam még egyet! Az már szuper! Imádom.
2009. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!