Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nem baj a a kutyáimmal...

Mátyás97 kérdése:

Az nem baj a a kutyáimmal kevesebbet foglalkozok ilyen időben?

Figyelt kérdés
Erősen fúj a szél, esik a hó, vagy az eső, minden sáros. Ilyenkor mit tudok játszani a kutyáimmal? Ui: A séta akkor marad ki ha tényleg olyan az idő. Csak ezt mostanában elég gyakori a hó miatt.

2013. márc. 26. 11:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. márc. 27. 08:51
 12/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nálunk jó 20-25 cm hó van...a délelőtti sétán alig mentünk 1 km-ert :O helyette labdakeresőset játszottunk egy órán át a nagy hóban :D

Este se lesz 6-8 km-es túra...de a 2-2,5 óra hülyülés meglesz :)

2013. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én is azt játszottam velük:D
2013. márc. 27. 11:58
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére az új ideiglenesem ugyanazon a hullámhosszon van, mint a kisebbik kutyám, óriásiakat játszanak. Nekem csak annyit kell tennem, hogy türelmesen várok vagy sétálok a hóban:D Na meg lasztieldugás nálunk is van, 3 kutyámból 2 lasztibolond:) Így valamelyest meg lehet úszni a sok baktatást, míg ilyen ítéletidő van.
2013. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Itt van kettő kép, amiket ma, játék közben csináltam.:)

[link]


[link]


Elvoltunk:D

2013. márc. 27. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!