Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni ha az egyik...

Mit tudok tenni ha az egyik kutyám agresszív a másikkal szemben? Elektromos nyakörv bevallhat?

Figyelt kérdés
Testvér kutyákról van szó,eddig nagy békében voltak,sőt együtt fekszenek most is.De az egyik elég erélyesen lépett fel a másikkal szemben.Aggasztó.

2013. márc. 27. 22:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
"Pedig egy falka életét próbálom jó útra terelni,azért mielőtt neki álltam szereztem tapasztalatot." Elektromos nyakörvvel akarsz alapvető nevelésbeli problémát helyre rakni, nem pont úgy tűnik, mintha akkora tapasztalatod lenne.
2013. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A nyakörv nem egy gyilkos módszer ám.Van gyengéd rezgése is.Egy apró figyelmeztetés a kutyának amikor kicsit messzebb futkoznak.Kiképzők is használják.Na mindegy.Már nem kérek több választ mert nem taktikákat olvastam hanem állandó minősítést a tökéletes gazditól.Az meg nem segít.
2013. márc. 29. 03:51
 23/24 sippara ***** válasza:

"A nyakörv nem egy gyilkos módszer ám.Van gyengéd rezgése is."


- Valóban van.


"Egy apró figyelmeztetés a kutyának amikor kicsit messzebb futkoznak."


- A tieid nem "messzebb futkoznak", hanem egymásnak mennek.


"Kiképzők is használják."


- Igen, süket, vagy vak kutyák képzésénél.


"Na mindegy.Már nem kérek több választ mert nem taktikákat olvastam hanem állandó minősítést a tökéletes gazditól.Az meg nem segít."


Nem minősített téged senki. Elmondtuk a tényeket: nem tudsz falkavezérként helyt állni a kutyá(i)d szemében, nem tudsz tiltani, korrigálni, büntetni. Ha nem akarod, hogy komolyabb baj legyen belőle, szükséged lesz egy hozzáértő kiképzőre, vagy megfelelő kutyasulira.

2013. márc. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

El se hiszem hogy milyen sok okos tojás van itt akinek semmi tapasztalata nincs de ossza a hülyeséget.....


Kutyaiskolákban is alkalmazzák az elektromos nyakörvet, pl. csibészelésnél amikor nem akr ereszteni. Jaah és egyik se vak....

Ivartalanítással kapcsolatban: az én szukámat hiába pakolták ki, ugyanúgy támad más kutyára. Őket erre használták anno. Ettől még én töltöm be a vezér szerepet.


Kérdező. Ha pont úgy használod a nyakörvet ahogy a pórázt ( tetten éréskor, ill. amikor morog a másikra ) akkor meg fogja tanulni meddig mehet el.

2013. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!