Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem tenyésztőtől kutyát...

Vettem tenyésztőtől kutyát akinek a szülei törzskönyvesek, a kicsit hol tudom tk-zni? és mennyi idős koráig lehet pl ha 3 évesen szeretném, még van rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 20:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

ma 12:04

Tk nélkül is viheted kiállításra. MKSZ hobby kategória.

A törzskönyves kiállítások célja, bemutatni a kutyát a többi tenyésztőnek, fajta után érdeklődőknek. Így ki tudják választani a párosításhoz számukra megfelelőt. Aki vásárolni akar kutyát, az pedig az eljövendő kiskutyája szüleit.

2013. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

ma 12:21


Köszi szépen! ezt nem tudtam köszi köszi! :D akkor elfogom vinni :D

2013. márc. 30. 12:25
 23/28 anonim ***** válasza:
Sok sikert a kiállításokhoz! Jó kis társaság szokott lenni az MKSZ-nél.
2013. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom valóban szaporítani akarsz és ehhez kell az, hogy valamit fel tudj mutatni. Így többért tudod majd eladni a mindenféle keverék kutyákat, igaz?
2013. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:35

Ne gondolkodj. Az nem tesz jót az agysejtjeidnek.

Ha valaki éppen mutogatni, megméretni szeretné a kutyáját, miért kell mindjárt beindulni a szaporító szövegnek? El sem tudod képzelni, hogy vannak olyanok, akiknek a kiállításra járás a hobbijuk?

2013. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igen, amit majd ott kap esetleg díjat fogja majd mutogatni a tudatlanoknak.
2013. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
24 es 26 mindenki magából indul ki , sajnállak titeket :D a szaporításba meg már csak azért nem kezdenék bele mert több pénzt visz mint hozz meg a rengetek idő többek közt ezért sem ..Ha az ember itt fel tesz egy olyan kérdést hogy hogy kell kést élezni akkor már ráfogják az emberre hogy mészárolni indul , cirkuszba valóak vagytok !
2013. márc. 30. 22:33
 28/28 anonim ***** válasza:
79%
A kérdések majd fele itt arról szól, hogyan pároztasson illetve ha már éppen csak nem szül a kutya mit kell csinálni, mindezt azért hogy szaporítsanak és mint látszik, tudatlanul vagy épp tudatosan felismerve hogy nem ártana egy törzskönyv.
2013. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!