Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás szervezet bűnözőknek...

Kutyás szervezet bűnözőknek nyújt támogatást? Ugye ez csak áprilisi tréfa?

Figyelt kérdés

[link]


Több tagjukat elítélték már büntetőügyben és jelenleg is több büntetőeljárás folyik a tagok ellen.


Szerintem nekik semmi keresnivalójuk a kutyás életben. Mit gondoltok ti erről?



2013. márc. 30. 10:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:

Fekete Pákó biztos nem hazudik ugye?

[link]


A biciklit meg persze, hogy jeladóval viszik el, hiszen rajta van. De hiába találja meg utána már otthon addigra már megvan. Lásd. 8 rész így szívta meg az a tolvaj is. Elvitte a biciklit, otthon elkezdte szétszedni, megtalálta a jeladót, innentől már bukó, még próbált kamuzni, hogy most viszi leadni de nem sok sikerrel.

2013. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
0%

"Te nagyon h*lye, pont erre próbálok kilyukadni, mivel hitelesebb a csöves állítása a tolvajkergetők állításával szemben? Ezt kérdeztem 10 hozzászólással ezelőtt is, de nem sokat haladtunk előre. Te mégis úgy állítod be a dolgot mintha te lennél az a bizonyos csöves, és 100% biztos lennél Tomcat bűnösségében."


Te nagyon hülye, honnét veszed hogy tudom mit állított a csöves? Ott van a Tolvajkergetők FB bejegyzése. Ők írták le hogy odamentek a parkolóba ahol aludt a csöves, felébresztették, majd leteperték a földre ketten, a harmadik rátérdelt és a földön fekvő lefogott embert megütötte. Be is dagadt neki a képe, azért kellett mentőt hívni. Nem a csöves vallomása, ők írták le! Semmilyen tettenérés nem volt, nem tolt, nem vágott le, nem lopott el biciklit.


"Mind ilyen volt, attól hogy közben a tolvaj hazavitte a kerékpárt semmin sem változtat."


Mondom ellopták. Végleg. Úgy hogy nem került meg és el kellett kezdeni kalapozni a pénzt új csalibringára meg jeladóra.


"Azért vicces hogy Tomcatet ledilettánsozod, miközben sikeresebben harcol a kerékpár tolvajok ellen mint a saját rendőrségünk, amit a mi adónkból fizetnek. Akkor rájuk mind mondanál?:D "


Honnan veszed hogy sikeresebben? Láttál hivatalos statisztikákat?


"Ezt pedig még mindig nem fogom fel, szerinted mit vágnak ki te nagyon h*lye?:DDD Félholtra verik a tolvajokat mielőtt kiérkeznek a rendőrök vagy mi? A fejem belefájdul a h*lyeségeidbe. "


Elcseszéseket, te nagyon hülye! Hogy miért csak félholtra verésekre tudsz gondolni, ez nálad pszichotikus?


"A 2 putri 50 iq-s tolvaj egy elhagyatott tanyán, ők túlerőbe, ha egy szekta lenne a rendőrök nélkül elintézték volna a dolgokat, úgy hogy a 2 tolvaj többet nem lopott volna biciklik. Ehelyett kihívták a zsarukat törvénytisztelő állampolgárok révén, akik bevitték a 2 mocskot. Na most, ez a te fejedben úgy néz ki hogy megtalálták a 2 tolvajt, előbb megkínozták, majd megölték , pedig ők teljesen ártatlanok voltak, a bicikli is valami véletlen ok folytán került a garázsukba. Vagy szted mégis mit vágnak ki? Annyira nem értelek... Ember, fordulj orvoshoz, tuti hogy nem vagy teljesen komplett, mi nálad ez a kivágás mánia? Egyébként szerintem megengedik hogy velük menj, bárki lehet tolvaj kergető aki tenni akar az országunk ritka sz*r közbiztonsága érdekében. Bár te nem hiszem hogy akarsz. "


Figyelj, ne akarj az én fejemmel gondolkozni, mert egyszerű vagy hozzá.


"Az meg hogy nem fizeti be az adót tényleg nem korrekt dolog, de tudod csak az nem hibázik aki nem csinál semmit."


Ez nem hiba, ez alapjában véve lopás. Ezzel meglop engem, téged, mindenkit, az országot.


"Emellett engem kevésbé károsít meg az adótartozása(ami gondolom késedelmi kamatok miatt lehet 4 millió), mint az hogy egy ilyen kokszos ellopja a biciklimet amivel közlekedem. Az adó úgy is stadion építésre megy el, miközben még így sincs elég börtön hogy egy csomó tolvajt hagynak szabadon futni."


Na, szerinted azért "hagyják futni" a tolvajokat mert nincs hely a böriben? Te tényleg olyan egyszerű vagy mint a fakocka. Másik meg hogy megkárosít, mert nincs rendes út, nincs rendes kőrház, nincs rendes rendőrség, tehát nincs rendes közbiztonság. Szóval ne gyere ezzel a régi hülye dumával hogy azért nem fizet adót, mert ellopnák, úgyhogy inkább ő lopja el. Illetve ha nem fizet adót, akkor ne pofázzon hogy ez nincs meg az nincs, azért nincs mert nincs rá pénz.


"Szerinted a csöves, vagy a többi tolvaj mennyi adót fizet be? Ha már ez alapján ítélünk meg valakit..."


Tök mindegy, aki kergeti őket, annak magasabb erkölcsi szinten kéne mozogni. Tudod, feddhetetlenség.


"Megint úgy pofázol, és olyan dolgot alapján ítélkezel amiről fingod sincs, azt se tudod mi adja ki a 4 milliós tartozását, mi történt pontosan, SEMMILYEN RÉSZLETET NEM TUDSZ, de itt osztod az észt hogy milyen szörnyű ember ez a Tomcat."


Miért, te tudsz? Oszd meg légy szíves...

2013. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
0%

"Fekete Pákó biztos nem hazudik ugye?

[link] "


Hagyd már...ezt ő mondja. Írni írhat bármit, a monitor hagy magára írni.


"A biciklit meg persze, hogy jeladóval viszik el, hiszen rajta van. De hiába találja meg utána már otthon addigra már megvan. Lásd. 8 rész így szívta meg az a tolvaj is. Elvitte a biciklit, otthon elkezdte szétszedni, megtalálta a jeladót, innentől már bukó, még próbált kamuzni, hogy most viszi leadni de nem sok sikerrel."


Én arra a FB bejegyzésre emlékszem amikor kalapozták a pénzt új csalibringára meg új jeladóra mert végleg ellopták az előzőt.

2013. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

De bírom az ilyen hülyéket, mindenről hivatalos statisztikát várnak. :D Még a végén kiderül hogy a tolvajkergetők óta több lett a kerékpártolvaj. :D


A csöves üggyel kapcsolatban megint ferdítesz, semmi ilyet nem írtak. Linkeld már, mert én csak olyan posztot olvastam amiben azt írták hogy a csöves RÁJUK támadott, majd NEM ŐK, hanem a velük lévő biciklis társaság a földre teperte a csövest. Később volt egy olyan poszt is hogy az arcbedagadás 6 napon belül gyógyult, amit az orvosi lelet is alátámasztott.


Azért az bátor hogy dilettánsnak nevezed a tolvajkergetőket, ami egy polgári kezdeményezés, és mégis 22 tolvajt és orvgazdát adtak rendőr kézre 1,5 év alatt és azóta ez a szám tovább nőtt. Ha láttad volna a sorozatot(vagy megnézted volna azt a részt amit belinkeltem nemrég) kiderült volna számodra hogy az az 1 véglegesen ellopott kerékpár a vodafon-nak volt köszönhető, mivel letiltották a sim kártyát a túl sok sms miatt. Nyilván te jobban csináltad volna a helyükben, átolvastad volna a vodafon 200 oldalas ászf-jét nehogy ezen múljon. :) És az is egyszeri eset volt.



"Ez nem hiba, ez alapjában véve lopás. Ezzel meglop engem, téged, mindenkit, az országot. "


Lopás abban az esetben hogyha direkt követte el, és nem azért mert a 201432 törvény közül csak 201431-t tartott be. 4 milliós adótartozás simán összejöhet néhány törvény elnézése miatt is. Hogyha fent lenne az apeh fekete listáján azt mondanám rá hogy ő is tolvaj, de ekkora tartozást tényleg bárki összehozhat akinek nincs könyvelője. Ha te ez alapján elítéled egy nagyon felszínes, álszent, buta ember vagy.


Az viszont örömmel tölt el hogy a kivágás alatt nem valami törvény ellenes dolgot értesz hanem hibákat, ennek örülök. Te még biztos nem hibáztál az életben, ezért zavarhat ez ennyire.



Na részemről itt le van zárva a dolog, teljesen felesleges veled vitatkozni.

2013. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=RMdn3XLjc1Y&feature=player_d..


Legalább ennyit nézz meg, ha már lusta vagy végignézni a teljes sorozatot.(Persze ettől függetlenül savazod őket, érdekes ember vagy)

Annyi idő alatt amennyit a sok hülye kommentedre szántál már rég végignézhetted volna.



Na de tényleg léptem innen.

2013. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:

"Én arra a FB bejegyzésre emlékszem amikor kalapozták a pénzt új csalibringára meg új jeladóra mert végleg ellopták az előzőt."


Lásd. a 6. részt, azért veszett el a bicikli és a jeladó, mert a Vodafone letiltotta a SIM kártyát, merthogy sok SMS-t küld. Így persze ,hogy nem tudtak vele kapcsolatba lépni, be is lett perelve emiatt a Vodafone, de hát az évekig húzódik majd.


Meg ugye veszett el úgy jeladó, hogy mint a 8. részben megtalálta a tolvaj és összetörte, nyilván kell új ,hogy tudjanak tovább dolgozni, de majd polgári perben nyilván évek múlva ha lesz ítélet, hogy tényleg bűnös be lehet vasalni a jeladót. Egy bicikli veszett még el a Lehel csarnokban, de ott is kinyomozták, hogy mi lett vele és megtalálták utólag.

2013. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

#63:


Nyilván Pákó ügyvédje sőt az élettársa Plank Ágnes is csak hazudik, nem csak Tomcat állítja ezt, hanem ők ketten is.


Ill. ott van Hajdú Péter is, aki be is ismerte az ATV-s műsor után mikor Pákó cirkuszolt, hogy ő tényleg azt hitte, hogy átverték és kényszerítették Tomcaték, de már látja, hogy nem, tényleg ennyire h.ülye,

2013. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
0%

"De bírom az ilyen hülyéket, mindenről hivatalos statisztikát várnak. :D Még a végén kiderül hogy a tolvajkergetők óta több lett a kerékpártolvaj. :D "


Amikor felraktak egy videótutorialt hogy mivel lehet könnyen levágni az U-lakatot meg hogy ráspriccelsz folyékony nitrogént és megütöd kalapáccsal, amitől leesik, hát azután elég sok U-akatos bringát elvittek.:-D


"A csöves üggyel kapcsolatban megint ferdítesz, semmi ilyet nem írtak. Linkeld már, mert én csak olyan posztot olvastam amiben azt írták hogy a csöves RÁJUK támadott, majd NEM ŐK, hanem a velük lévő biciklis társaság a földre teperte a csövest."


December 12 -i FB bejegyzés


"Kedden azonban rátaláltunk, amint a kocsiban aludt. Azonnal felhívtuk a IX. kerületi rendőrkapitányságon azt a rendőrt, aki ebben az ügyben nyomozott, és közöltük vele, hogy megvan az elkövető, küldjön egy járőrt az elfogására. A tolvaj ezt hallva megpróbált elmenekülni, és dulakodni kezdett a csapat tagjaival, akik földre vitték őt. Ezalatt egy ütést kapott az arcára, amitől bedagadt a szeme."


"Azért az bátor hogy dilettánsnak nevezed a tolvajkergetőket, ami egy polgári kezdeményezés, és mégis 22 tolvajt és orvgazdát adtak rendőr kézre 1,5 év alatt és azóta ez a szám tovább nőtt."


Nem orVgazda hanem orgazda és ennyit egy rendőrkapitányság is elfog fél év alatt.


"Ha láttad volna a sorozatot(vagy megnézted volna azt a részt amit belinkeltem nemrég) kiderült volna számodra hogy az az 1 véglegesen ellopott kerékpár a vodafon-nak volt köszönhető, mivel letiltották a sim kártyát a túl sok sms miatt. Nyilván te jobban csináltad volna a helyükben, átolvastad volna a vodafon 200 oldalas ászf-jét nehogy ezen múljon. :) És az is egyszeri eset volt."


Én mást is jobban csináltam volna. Pl. az első csalibringát nem letámasztottam volna minden lezárás nélkül, hanem lelakatoltam volna. Mert így a tolvaj megúszta azzal hogy ő csak biztonságos helyre akarta tolni a lezáratlan bringát. :-D


Illetve nem írtam volna a BME -ről azt amit ők. Mert amiatt hajtotta el onnan őket a BME, mint a magzatvizet.


"Lopás abban az esetben hogyha direkt követte el, és nem azért mert a 201432 törvény közül csak 201431-t tartott be. 4 milliós adótartozás simán összejöhet néhány törvény elnézése miatt is. Hogyha fent lenne az apeh fekete listáján azt mondanám rá hogy ő is tolvaj, de ekkora tartozást tényleg bárki összehozhat akinek nincs könyvelője. Ha te ez alapján elítéled egy nagyon felszínes, álszent, buta ember vagy. "


Bizonyára. Érdekes módon nekem nincs adótartozásom...


"Az viszont örömmel tölt el hogy a kivágás alatt nem valami törvény ellenes dolgot értesz hanem hibákat, ennek örülök. Te még biztos nem hibáztál az életben, ezért zavarhat ez ennyire."


Én meg annak, hogy bár a tomcatvallás híve vagy ahol ő az isten, elismered hogy hibázhat.

2013. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:

"Nyilván Pákó ügyvédje sőt az élettársa Plank Ágnes is csak hazudik, nem csak Tomcat állítja ezt, hanem ők ketten is.


Ill. ott van Hajdú Péter is, aki be is ismerte az ATV-s műsor után mikor Pákó cirkuszolt, hogy ő tényleg azt hitte, hogy átverték és kényszerítették Tomcaték, de már látja, hogy nem, tényleg ennyire h.ülye,"


Ezt is Tomcat állítja hogy ők ezt állítják, nemdebár?

2013. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
Meg a rendőrségi jegyzőkönyv, amit szkennelve kitett az oldalára, arról, hogy Pákó azt állítja ellopták a kocsiját, ami ott volt a garázsban mint a rendőr megállapította.
2013. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!