Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskomat felcsinálta a...

Tacskomat felcsinálta a szomszéd Kaukázusi. Már valszeg jövőhéten vagy előb megszül már hatalmas a hasa elég levert is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 11:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%

4-es vagyok

De unom már ezt a "én alig élek meg" dumát! A gyerekednek is ezt mondod, amikor beteg, hogy nem megyünk doktorbácsihoz, mert alig élünk meg?

Őszintén! Akkor miért tartod szerencsétlen kutyát, ha ennyi felelősség nincs benned? Az ivartalanítást már régesrég el kellett volna végeztetned az ő érdekében, nem pedig ilyenkor gondolkozni, hogy most mi lesz?

De neked nem való semmilyen élőlény (még növény sem), ha azt bírod mondani, hogy az Ő baja,ha belepusztul!

2013. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
12
2013. márc. 31. 14:02
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
vidd el orvoshoz, van aki még ilyen későn is vállalja az ivartalanitást. vagy add be a kutyádat egy menhelyre. jobb élete lesz ott mint nálad
2013. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
13a te neked ki mondta azt hogy nekem gyerekem van? :-D fura emberek vannak itt , felteszek egy kérdést és màr mindenki ismer , és még a gondolataimba is belelàtnak lehet hogy itt nem csak emberek vàlaszolnak
2013. márc. 31. 14:11
 15/32 anonim ***** válasza:
92%

4es és 13as vagyok

Elnézést a feltételezésért, csak példa volt. De ilyen hozzáállással ne is legyen! Azon még nem gondolkoztál, hogy elköttesd magad, nehogy úgy járj, mint a kutyád, csak akkor a gyerekvállalás témakörben látunk viszont hasonló kérdéssel? Csak akkor nem lenne meg az esélye, hogy belepusztulhatsz a nem kívánt szaporodásba...

2013. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha alig élsz meg, akkor netre honnan futja? Szar duma...

Egy ivartalanítás ilyen kis testű szuka kutyáknál maximum 15 ezer forint körül mozog.

2013. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
És nagyon sok helyen van akciós is,ami maximum 6-7 ezer ft egy ilyen kis kutyánál.Ha már net előtt vagy,nem nehéz utánanézni.
2013. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%
Kamu kérdés, fullban látszik, nem tudom miért nem lehet békénhagyni a kutyaszerető embereket, elég unalmasak vagytok már. Egyébként is tacskót kaukázusi nemigen tud felcsinálni a méretkülönbségek hatalmas kilengése miatt.
2013. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

Én láttam olyat,hogy shetland póni mén prímán befedezte a nagy kancát :)

Szóval meg tudják oldani.

2013. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%

Ismét én vagyok (4,13,18)

Nálad mindenképpen erkölcsösebb, mert én még a kan kutyámat is ivartalanítottam, mert nem szaporítás céljából tartom!

És hagytam már elég sok pénzt állatorvosnál, hogy ne pusztuljon el, mert tudod ezt vállalja egy ember, amikor magához vesz egy állatot! (normális esetben)

Bármekkora összeget hajlandó lennék fizetni, hogy ne veszítsem el...

De ezt az érzést neked hiába magyarázza az ember!

2013. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!