Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskomat felcsinálta a...

Tacskomat felcsinálta a szomszéd Kaukázusi. Már valszeg jövőhéten vagy előb megszül már hatalmas a hasa elég levert is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 11:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

Mert te nem akarod,sajnálod a pénzt a kutyádra.

Mi van,ha ellés közben komplikáció lép fel?Nem tudod kifizetni az orvost és elnézed,ahogy meghal a kutyád?Mert könnyen előfordulhat.

Ismerősöm nagyon komoly tenyésztő,több mint 40 éves tapasztalattal és sok győztes kutyával.

Még az ő kutyájánál is előfordult komplikáció az ellésnél,és több mint 40 ezret hagyott ott az orvosnál.

Te ezt hogy oldanád meg?

2013. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel nincs semmi baj, hisz ismeretlenek vagyunk egymás számára (SZERENCSÉRE!) a baj, inkább azzal van, hogy te a saját kutyádra is teszel...

Már ha létezik egyáltalán...

2013. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem kifogás, hogy nincs pénzed!

Én múltkor azt hittem, hogy gyomorcsavarodást kapott a kutyám, egy fillér nem volt itthon, de megbeszéltem a dokival, hogyha műtét van, akkor részletbe fizetek! Hála istennek csak vaklárma volt, de nincs olyan, hogy nincs pénzed valamire. Olyan már van, hogy sajnálod kiadni rá a pénzt. de ez a te erkölcsi bizonyítványod, ha egy élőlénytől saját önző célok miatt sajnálod a gyógyulás lehetőségét.

Szánalmas egy kretén vagy te...Remélem, hogy ha a kutyád túl is éli, hogy egyszer egy szép napon kiszökik tőled, és befogadja egy arra alkalmas család.

2013. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
94%
vicces hogy ilyen egyértelműen kitalált és provokativ a kérdés a kérdező hozzáállását tekintve a moderátorok mégse törödnek vele...
2013. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
44%
Az ivartalanításhoz az én spániel keverékemet nálunk 17.000 ért ivartalanították de még mindig jobb volt ezt apénzt kifizetni mint utána gazdit találni a kölyköknek egyszer ép elég volt hid ell nem könnyű feladatt még úgyse gazdit találni keverék kölyök kutyáknak ha még ingyen adod is fóleg ha lelki ismeretes vagy és nem is adod oda akárkinek a kölyköket mert ki tudja hogyan bánnának vel nekem szerencsém volt mindegyiknek találtam gondos gazditt ismerősöknél vannak de mégegyszer se akutyámat se magamat nem akarnám kitenni ilyen tortúrának ívartalanísd jobban jár akutyád és te is
2013. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
de már majd nem szül a kutya akkor már hiába az ivartalanítás nem ? na mind1 majd állatorvosnál utána érdeklődök
2013. márc. 31. 21:01
 27/32 anonim ***** válasza:
87%
Már egyszer leírtam:gyakorlatilag az ellés előtti napig meg lehet csinálni a műtétet.
2013. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
jó rendben ha tényleg nem drága akkor megcsináltatom persze
2013. márc. 31. 21:16
 29/32 anonim ***** válasza:
92%
Figyu, ha rendes az orvos, akkor lehet még részlet fizetést is kérni. Meg lehet oldani.
2013. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
92%

Az ivartalanítás kilóra megy javarészt.Az én kutyámat 30kilósan ivartalanítottam,így került 12ezerbe.


Viszont nálunk az ivartalanítás után lépett fel komplikáció,így 35 ezret hagytam a dokinál!!!


Erről nem a doki tehet,és nem is a kutya és nem is a gazda,de van ilyen.Fel kell készülni...És jól írták,több helyen van részletfizetési lehetőség.

2013. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!