Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jol tenném, ha férjem erre se...

Jol tenném, ha férjem erre se képes?

Figyelt kérdés

van a férjemnek egy magyar vizslája, kutyaház nincs kint egy konyhai mosogato aljába szokott feküdni mikor kint van vagy egy fa ládába. m nagyon berágtam erre (mert ha nem kint van akkor meg bent az előszobába amit meg én utalálok.

ma utánanéztem höszigetelt kutyaházaknak és fogok venni. ez a felelős kutyatartás hogy még faházat se vesz neki? se kenel tiszta kutyaszar az udvar mert egy héten egszer sedi össze. én meg egyelőre nem tehetem mert van egy hat hetes csecsemőnk.

hpszigetelt kutyaházba akár éjjel is kintmaradhatna a kutya?


2013. ápr. 4. 11:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nekem volt jo pár kutyám de mire ém idejőttem ez a kutya elmult 3 éves és nem tanithatom semmire a férjem nem engedi
2013. ápr. 4. 11:59
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha továbbra is kivágjátok a kutyát, 0 foglalkozással, soha nem lesz változás. Így, h kint van, szabályok sincsenek vele szemben felállítva, inkább elnézitek, bármit csinál, csak ne kelljen vele foglalkoznotok, egyszerűen esélye nincs, h beilleszkedjen az életetekbe, hiszen meg sem mutatjátok neki mit-hogy kéne.

2013. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
A férjed nem engedi?? Normálisak vagytok? Milyen férjed van neked? Vmi szadista paraszt? Jó lesz ha megmagyarázoda férjednek, hogy ignis foglalkozni kell a kutyával tanítani és nevelni, gondolom nem akarod, hogy a gyereket megtámadja????
2013. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd jusson eszedbe akkor is, ha a gyereket fellöki az udvaron vagy kiveszi a kiflit a kezéből v ne adj isten még rosszabb dolog történik. Hiszen te nem taníthattad, nevelhetted őt.
2013. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet mondana a férjem, rég kiraktam volna az útját, legközeleb bazzal jön, hogy a gyereket ő nevelheti, vagy mi a szar?
2013. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

És Te egy ilyen embernek szültél gyereket, aki nem engedi h tanítsd, foglalkozz kutyával, amivel láthatólag ő nem foglalkozik?? Hát grat ;o) Borítékolom, h a gyereknevelésen csodaszép vitáitok lesznek.

Az meg a másik, h a kutya mondjuk 4-5-6 éves most, a gyerek még bőven vele fog felnőni... Vagy amint a gyerek kimehet a kertbe a kutya számázve lesz 0-24re a kennelbe, mert nehogy "bántsa", felborítsa stb a gyereket? Micsoda felelős állattartás, de te mosod kezeid, hisz a férjed nem engedi, nincs mit tenni...

2013. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%
2. vagyok hatalmas területen lakok, nem szoktam vinni sétálni.
2013. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 2. gratula, nem vagy különb a kérdezőtől.
2013. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ha a férjed, miért nem beszélitek ezt meg? A kutyaház közös, családi kiadás - vegyetek egyet. Közösen.
2013. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha ne adj' isten fellöki a kicsit kint az udvaron, ha kérhetem ne a kutyust hibáztassátok, hanem magatokat! Nem Ő tehet róla hogy "félbolond" lett, ahogy Te nevezted, hanem a gazdái. Te is ott laksz, a Te felelősséged is, hogy a gyerekeddel normális kapcsolatot alakítson ki. Márpedig egy antiszociális kutya időzített bomba.

(A kutyaszart pedig a gyerekem 2 hetes korában is össze tudtam szedni, amíg Ő aludt a babakocsiban)

2013. ápr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!