Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tippeket várok, hogy miként...

Tippeket várok, hogy miként tudnám elfogadtatni a kecskéket a kutyáimmal?

Figyelt kérdés
Jövő héten tervezek venni két kiskecskét. Mit tudjak tenni velük, hogy a három kutyám egy kuvasz meg egy puli ne bántsák mivel nálam a kutyák szabadon vannak és nagyon jó házőrzők. Ha bezárom attól tartok hogy a kutyák szétszedik az ólt mivel mostanig csak tyúkjaim meg libáim voltak külön tyúkudvarban tartva. De ha nem is tudná szétszedni attól félek hogy folyamatosan ugatni fognak és nem hagynak majd éjjel aludni.

2013. ápr. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond. "Magyarázd el" a kutyáknak, hogy nem szabad bántani őket, rögtön, ahogy hazahozod őket. Én ezt tettem a dobimmal, nálunk a "nem" és " nem szabad" volt az egyetemes tiltás. Nem is bántotta a kecskét, annyira megszerette, hogy a kecske bemehetett a kutyaházba aludni:) Vicces volt, ahogyan együtt jött-ment a hatalmas fekete dobermann kan és a fehér kiskecske:))
2013. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy normális lelkületű puli és kuvasz semmiképpen sem bánthatja az állatokat hisz az volt afeladatuk hogy őrizzék és tereljék őket! Nekem mudijaim vannak de sosem tanítottam őket erre, mindig szerették az állatokat. Ha jól nevelted őket, akkor ott sem kéne, hogy baj legyen.
2013. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat, viszont a kuvaszok elég agresszivek még nem volt kecske az udvaron csak tyúkok, libák, kacsák.

A macskáimat sem tudom kiengedni a házból mert hajtóvadászatot rendeznek. Ha rájuk szólok békén hagyják de ahogy nem figyelek oda folytatódik a vadászat.

Hallgatnak rám, régóta kutyázok de így felnőtt korban elég nehéz őket már új dolgokhoz szoktatni. Ugyanis a kan kuvasz 4 éves, a szuka 2, a puli meg 5. Ráadásul a puli nagy tyúkgyilkos, min 100 csirkémet megölte már pár év alatt. És nagyon jó kennelből származik, próbálkoztam különféle módszerekkel, hogy leszoktassam mégse használt semmi .

2013. ápr. 4. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
nalam is miota kuvasz szuka van (aki most 7 honapos), titokzatos korulmenyek kozt tavoznak a macskak az orok vadaszmezokre. Pedig szerintem nem akarja bantani csak tul durvan megy a jatek. 1 macsek lebenult, 1 halva kaptam, 1 eltunt. :-(( . A nyulakot is nagyon szereti, teszi a fejet a pajtaba, nyalja oket, mikor nyitva a nyulpajta. A kuvasz nem szabadna bantsa a joszagot, hisz az egyik dolga hogy orizze, foleg kecske, juh , stb..
2013. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!