Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám fél...

Mit csináljak ha a kutyám fél a fésűtől?

Figyelt kérdés
Yorki kutyám van négy hónapos...nem engedi hogy fésüljem a szőrét! Hozzá sem nyúlok a fésűvel,de már sír...valamikor meg is harapja....utána meg a kezemet harapja meg morog rám utána:( Tanácstalan vagyok:/

2013. ápr. 6. 09:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Akkor leírnád részletesen, hogy kiskorától fogva, milyen helyzetekben, mikor és hogyan neveled a kutyát? Ne csak annyit, hogy néha ráütünk, meg rászólunk hogy nem. Ebből nem sok minden derül ki. Amíg senki nem tud semmit, addig segítséget se várj. Plusz mióta csinálja ezt hogy remeg ha rászólok? Ráadásul mióta sír ha hozzá közelítetek a fésűvel.. hogyan próbáltad eddig kifésülni?
2013. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
*rászóltok
2013. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Három hónapos volt amikor hozzam került...2 hete van nálunk ....azóta már szobatiszta! Mivel, a nem szó segített!! Már beírattuk kozmetikushoz.Egyszerűen amióta itt van azóta nem engedi! Remeg,sír,és néha harapni is szokott:( megszoktam szagoltatni vele,és elkezdi harapni meg morogni a fésűre. Nem tudom miért csinálja ezt....
2013. ápr. 6. 13:06
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan menj el kutyaiskolába, mert itt látatlanba senki nem tud semmit mondani róla. Lehet, hogy nem is félelmében remeg és sír, csak rájött, hogyha ezt csinálja, akkor békén van hagyva, vagy lehet, hogy az elején a reszketést cukinak találtátok... de az is lehet, hogy tényleg fél, de ezt a te szubjektív leírásodból nem lehet megmondani.
2013. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 6. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!