Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Cesar Millan...

Szerintetek Cesar Millan pszichopata vagy kutyák közt nevelkedett?

Figyelt kérdés
Szerintem kutyának képzeli magát, vagy nemtom.
2013. ápr. 7. 20:37
 11/91 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy oldalba rúgja párszor, az abszolút nem tetszik.

Kutyám van, akinek én vagyok a mindene. Ha orvosságot kell bevenni, behúzza fülét farkát, de ha egyszer hívtam jön, és lenyeli husival, még akkor is ha látszik rajta, hogy nagyon nem kívánja. Soha nem ütöttem meg, belerúgni meg végképp nem, mégis én vagyok az abszolút irányító!


Ideiglenesen elérheti, hogy a kutyák falkavezérnek elfogadják, de nem tetszenek az agresszív módszerei. Egy gazdi, ha komolyan gondolja, hogy egy életre társa és családtag legyen a kutya, akkor meg sem fordul a fejében az ő módszereit alkalmazni. Egyszerűen csak foglalkozni kell velük, és értelmesen viselkedni.

Volt egy születésileg sérült kutya, ami a szüleimhez került. Soha senki nem érhetett hozzá, mert harapott, sírt, menekült. Egy év után, az édesanyámat (ő foglalkozott vele) és minket teljesen elfogadott. Bújik, ölbe kéri magát, farokcsóválva jön, és hallgat mindenre. Idegenekkel kevésbé barátságos, de ha a családból valaki rászól, azonnal engedelmeskedik. Nem lett ütve, fenyítve.

A szeretet is csodákra képes, csak türelem kell hozzá. És pont ez az ami a mai világban nincs meg az emberekben. Azonnal és készen akarnak egy szájízük szerint nevelt kutyát...

2013. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 FannaL ***** válasza:
65%
Bocs, a fickó nagyon is jól csinálja. Figyelte a kutyákat természetes viselkedését egymás közt. És próbál természetesen hozzáállni a kutyákhoz. A problémákat nagyon jól megoldja. Szerintem inkább gondolkozz, mielőtt leírsz valamit. A videóiban meg csak amiatt liheg, mert bemutatja, hogyan viselkedik a kutya egyáltalán nem hülyeség amit csinál. De nem biztos, hogy a kutya iskolákban jobbat tanulsz.
2013. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
47%

Ma nagyon sok ilyen kérdés van.

Egyébként Cesarnak vannak jó ötletei, de amit én legfőképpen elutasítok az a fojtó használata. Én nem hasznélok fojtót és 35 kilósan mégis meg tudom sétáltatni a 32 kilós kutyámat.

Nézd inkább őt: [link]

2013. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
62%
Én voltam személyesen is az egyik előadásán, nagyon is értelme van annak, amit ott bemutat és magyaráz. Értelmezni kell, amit mond.
2013. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 FannaL ***** válasza:
78%
Ja, mert a kutyák nem harapják meg egymást. Persze, hogy megharapják! Hisz úgy tudják meg ki az erősebb. Ahhoz, hogy elérje, hogy ő legyen a főnök némi fizikai hatást is kell a kutyára tenni. És nem ideiglenesen éri el a falka vezérséget, hanem meg is tartja. (Példa a nagy csomó kutya a kutyatanyáján, akiket tud kezelni pedig össze van eresztve vagy 20 kutya.) És érd el azt, amit ez az ember elért az életben.
2013. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
66%
21:34 vannak kutyák akiknél ez nem használ! Nem mindegyik alázatos típus. Van amelyik röhögve leharapja a fél kezed ha valami nem tetszik neki. Az nem megoldás mindenre és minden kutyára hogy kutyuli mutyuli...
2013. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:
A kutyának nem az a legfontosabb, hogy szeressék, hiába szereted ha nem tudsz neki megfeleő biztonságérzetről gondoskodni. és ő attól nem érzi magát biztonságban, hogy felszereltetek egy tűzjelzőt, egy riasztót, és párnákon alszik.
2013. ápr. 7. 22:00
 18/91 anonim ***** válasza:
88%
Ez igaz,de a szeretet nem csak gügyögést jelent,hanem azt,hogy a kutyáknak azt adom meg,amire neki kutyaként szüksége van.
2013. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 FannaL ***** válasza:
71%
Nos kérdező, ha ezeket tudod, akkor miért ítéled el Cesar munkáját?
2013. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el a munkáját, csak azt mondom, hogy dilis.
2013. ápr. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!