Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Cesar Millan...

Szerintetek Cesar Millan pszichopata vagy kutyák közt nevelkedett?

Figyelt kérdés
Szerintem kutyának képzeli magát, vagy nemtom.
2013. ápr. 7. 20:37
 71/91 anonim ***** válasza:
mennyire behivható, ha pl. előtte feltűnik egy nyúl, és elkezd rohanni?
2013. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:

A piteket le tudom hívni róla.


Az agaramat viszont nem...

2013. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:

"Mondjuk azt nem igazán értem, hogy az hogy nem kelt feszültséget a kutyádban, hogy ővzel vele, hiszen a piteknek tudtommal tilos volt bármilyen emberek elleni agresszió."


Mert stabil, mint a beton és tudja kezelni a szituációt.


Terheléses ŐV után 5 perccel már bratyizik a segéddel.


Amúgy meg az emberesség volt a tilos, de ő alapból nem emberes.

2013. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:

Nyulak nincsenek felénk, macskázni szeret. Hétvégén sötétben sétáltunk, nem figyeltem őt, mert a másik 2 kutyámmal voltam elfoglalva, annyit láttam, hogy úgy 20 méterre tőlem megy a macska után. Egy hangos nemre visszarohant hozzám.

Pedig a zsákmányösztönével nincsenek gondok. Úgy 80 %-ban tudom tiltani ezekben a helyzetekben, de ezen még dolgozunk.

2013. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:

"Ja, és mégis ki határozza meg, ki a normális ember? Te kis miska? És szerinted kit érdekel a te definíciód? Te valami nagy szakértő vagy, és tudományos tényekkel és kutatással alá tudod támasztani a véleményed? Vagy mégis mi a fenéért kéne a véleményednek meghatározónak lenni? Képzeld nekem meg a szomszéd néni azt mondta, hogy a pitbullok mind a sátán kutyái. Legalább olyan hiteles a szava, mint a tiéd."


egészségedre

2013. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
0%
Hiába stabil, ez ugyanúgy az ösztönei ellen van, mint ha a kutyáról tiltanád. Csak ezt akarod csinálni, azt meg nem.
2013. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
26%
Na kifogyott a jogászi kútfő? Tudom, most jön, hogy te csak értelmes emberekkel vitázol, ezt szokták, mikor az érvekből kifogynak.
2013. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, nincs az ösztönei ellen.


Főleg a zsákmányos öv. nem. A pittel amúgy is szoktak rongyozni, bőrözni, innen a kar már csak egy lépés.


Az meg ha veszélybe érzi magát és védekezik - ember ellen is - nincs az ösztönei ellen.

2013. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
100%

"Na kifogyott a jogászi kútfő? Tudom, most jön, hogy te csak értelmes emberekkel vitázol, ezt szokták, mikor az érvekből kifogynak."


Nem fogyott ki, illetve értelmes embernek tartalak - ahhoz képest hogy tükrözöl, bár kivétel erősíti a szabályt - csak most épp tele van a fejed gőzzel és megvárom hogy lenyugszol.

2013. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam idegesnek, bár valóban bosszantanak az olyan emberek, mint te, akik nincsenek tekintettel sem másra sem a természetre, csak az ő kutyájuk legyen kemény. De ezt is elég jól tolerálom, amíg nem látom.
2013. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!