Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Cesar Millan...

Szerintetek Cesar Millan pszichopata vagy kutyák közt nevelkedett?

Figyelt kérdés
Szerintem kutyának képzeli magát, vagy nemtom.
2013. ápr. 7. 20:37
 21/91 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem érti a dolgát!

Jó szakember és rengeteg altatás elött lévő kutyát mentett meg,hogy rehabilitálta!


Én nézem a műsorát és a könyvét is olvastam!

A módszereit használva a kutyám teljesen át alakult pár hónap alatt!


Le is írom nagy vonalakban.

Kistestű kutya akit előző gazdái nem szocializáltak rendesen.Hozzám került,1-2 évig eléggé bajlodtam vele majd elkezdtem nézni a műsort.Mindent megértettem mit miér csinál a kutya. Hámot és flexit,lecseréltem egy bőr nyakörvre és egy 1,5m-es pórázra, a lábam mellett kellett jönni szépen,nagyon hamar megtanult szépen jönni.Biciklis,kisgyerek,idegen,futó ember mindenkinek neki ment volna.Utcán sose engedtem el.Aztán a módszereket használva én a kezemmel "haraptam" meg és a cstt szót adtam ki,amikor már megfeszült,hogy kizökkentsem..

Aztán szépen lassan hozzászoktattam mindenhez és mindenkihez.Behívható és az emberekkel nem foglalkozik.Kisgyereknél még a nagyon sikitózó és ugráló gyerekekre még ugrana,de leállítom,nyugodt gyerekekkel és emberekkel nagyon barátságos!

Akkor volt a legnagyobb örömem amikor elengedve vittem az utcán és egy macska átszaladt előttünk egy határozott NEM-el már megállítottam mielőtt a macska után ment volna..

Azóta is maximálisan én vagyok a fönök,elengedhetem az utcán mert nincs gond jön a lábam mellett!

Gyerekeknél meg kötöm,mert jobb félni mint megijedni..


szóval összeségbe nekem sokat segített,lehet,hogy mert eleve jonbban értek a kutyákhoz vagy csak könnyebben felfogom a dolgokat,de nekem bevált így én pozitív véleménnyel vagyok róla!


És nem,nem képzeli magát kutyának csak bemutatja,hogy viselkedik a kutya bizonyos szituba amit a gazdi nem lát vagy nem akar meglátni!

2013. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 FannaL ***** válasza:
64%
Igen, talán egy kicsit. De az nem azt jelenti, hogy rossz, csak már átprogramozta teljesen magát a kutyákra. De a legtöbbször tudja, hogy miért teszi azt a kutya amit. Vannak helyzetek amikor ő sem számít egy harapásra, de ez benne van a pakliba. De legalább ő megmenti a kutyákat az elaltatás elől, nem pedig a halálba viszi őket, csak mert "rossz" a kutya, holott igen is az ember hibája sok-sok minden.
2013. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért ért ennyire a kutyák nyelvén mert köztük nőtt fel xDD Szerintem ő a 21. század Mauglija... vagy tarzanja...
2013. ápr. 7. 22:27
 24/91 FannaL ***** válasza:
82%
Tehát akkor nem mondod, hogy nem ért hozzájuk, csak röhejesnek tartod amit művel? Na ez egyel jobb fok. :D
2013. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
81%

Szőke nő viszi Fifikét hozzá hiába fog bólogatni akkor sem fogja megérteni Cesar mit is akar neki elmagyarázni. Meg bármelyik gazdi lehet annyira sötét hogy csak a mutogatásból ért, nem veszik észre a jeleket. Valakinek csak el kell neki magyaráznia mitől is pöccent be a kutya.

Más is csinálja így. Van egy macskás, tetovált emberke aki a gazdikat kérte meg arra hogy illusztrálják, hogyan karmol a macskájuk.

Mindenki sajátos módszerekkel oldja meg ezeket. Nagyon sok mindent szerintem jól csinál. Ès igen kutyàk között nőtt fel asszem Mexikóban aztán kutyakozmetikusként kezdte a pályafutását. Egész életében kutyákkal foglalkozott, dolgozott. Szerintem tudja mit csinál, én nagyon szeretem.

2013. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 A kérdező kommentje:
Kutyák nevelték, úgy érted?? :O Mármint elhanyagolt gyerek volt, a családjának meg sok kutyája volt, vagy mi?
2013. ápr. 7. 22:42
 27/91 anonim ***** válasza:
74%
Azért az ő módszereit elfajult helyzetekben ajánlatos csinálni, tehát ha egy kiskutya rosszalkodik vagy ugrál, akkor nem szabad egyből oldalba rúgni vagy leszorítani a nyakát...
2013. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
71%
Figyeljetek jobban.NEM belerúg a kutyába,hanem a sarkával megérinti.
2013. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
76%
Az lehet, hogy dilis de a pszichopata az nem valami gyűjtőszó amit minden fura emberre rá lehet húzni. Nézz már utána mielőtt mondasz valamit! Google kb 1 másodperc alatt kihozza...
2013. ápr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
59%
Hát amikor a kezére ráharapott az a labrador nem hinném, hogy a sarkával való megérintéstől repült hátra a kutya vagy fél métert, és elég érdekesen próbálja megérinteni, ha a térdét és a lábfejét mozdítja előre.
2013. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!