Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Cesar Millan...

Szerintetek Cesar Millan pszichopata vagy kutyák közt nevelkedett?

Figyelt kérdés
Szerintem kutyának képzeli magát, vagy nemtom.
2013. ápr. 7. 20:37
 41/91 anonim ***** válasza:
16%

Ez is jó nag f.szság habbal. Senki nem kö etsli meg, hogy o

önfeledten játsszon más kutyákkal. Azt követeljük meg, hogy ne balhézzon más kutyákkal, ne viselkedjen agresszívan semmilyen kutya közelében. De ez alap kéne hogy legyen...

2013. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
81%
Igen, használunk fojtót, sőt bizonyos kutyáknál magas ösztönszinten, magasabb őv-n előkerülhet a szöges is.
2013. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
74%

Miért kéne hogy alap legyen? Miért viseljen el egy ilyen kutya maga mellett egy idegen, felnőtt, ivaros kankutyát? Elviseli a saját falkáját, játszik velük, játszik emberekkel, játszik idegen szukákkal és kölykökkel, ez bőven elég. Tudod az én konfliktusaim más kutyásokkal abból szoktak eredni hogyha én a kutyázós kutyámat pórázon vezetem, ők meg elengedik az ővékét, akkor én szólok hogy hívja vissza az övét, akkor egyből jön az hogy az övé az nem bánt. Erre mondom hogy de az enyém igen és hívja vissza akkor még ő van megsértődve hogy egy ilyen fenevadat miért viszek emberek közé. Akkor meg főleg ha én kirúgom a másik kutyát az enyém szájából hogy miért rugdosom az ő kutyáját. Nos azért mert jobban járt így minthogy bele kelljen invesztálni fél méter sebészcérnát vagy elő kelljen venni az ásót.


Nos, a fenevaddal nem lenne semmi probléma mert ahol idegen kutyára számítani lehet ott pórázon van, feltéve ha másik gazdi képes a kutyáját visszahívni. Aki meg nem képes visszahívni a kutyáját és elengedi pórázról, az meg vessen magára.

2013. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
100%
Koromnak a corsomegfékezős videójáról meg annyit hogy én meg láttam olyan videót is, amiben lézerkarddal vagdalkoztak.
2013. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
100%
kispalikee, akkor mégiscsak hazsnáltok tanításnál pórázt, fojtót meg szögest? Netán fizikai kényszert is?
2013. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
37%
Takarózz csak persze. Van egy sz.rul nevelt kutyád, akit a póráz fog vissza. Én az enyémet bárhol elengedem, és a jelenlétem, a fellépésem, a hangom fogja vissza és a láthatatlan 20 méteres póráz, amit kötődésnek hívnak. Nekem ne az akarja a spanyol viaszt bemutatni, aki félve engedi el a kutyáját, mert támadhat.
2013. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
0%
A pórázfegyelem sem és az őv sem tanítás. Tanításnál nincs fizikai kényszer, és szükség sincs rá.
2013. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 zsuzsabazsa ***** válasza:
73%

"kispalikee"


Ne a Korom Gábort hozd fel mert az a te példaképed, hanem magadat.


Gyere le a kutya suliba egy nyers 2- éves keményebb kutyával és mutasd meg te, hogy te mit tudsz. Ott leszek én is egy ugyanolyannal. Ha te eléred 2-órán belül azt a szintet amit én, akkor kalapot emelek.

2013. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
72%
Korom úgy kezeli a corsot h eléáll és hupákol. Szimplán nagyobbnak és erősebbnek látszik, mint a kutya és dominánsan lép fel. Ebben semmi újdonság nincs, régóta ezt csinálja mindenki. Csak Gabika azt hiszi, h ő találta fel a kutyanevelést úgy amblock.
2013. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom nekem a hörgése, morgása elég komikus volt. De lehet hogy velem van a gond:-)

Nekem ez eddig enélkül is ment, max egy csattanós ne szócska kiséretében.

2013. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!