Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Cesar Millan...

Szerintetek Cesar Millan pszichopata vagy kutyák közt nevelkedett?

Figyelt kérdés
Szerintem kutyának képzeli magát, vagy nemtom.
2013. ápr. 7. 20:37
 51/91 zsuzsabazsa ***** válasza:
75%

"kispalikee"


Ne gondold te azt, hogy itt más kutyák képtelenek a tiedén kívül póráz nélkül menni.


Nekem személy szerint harcias Német juhászaim voltak. III. vizsgával, ezek közül az egyik BM-vizsgát is tett, de lehet, hogy te nem tudod mi az. Pórázt nem hordanak, csak akkor teszem rájuk, ha hivatalos közeget látok meg messziről. Ugyanúgy elviszem másik kutya közvetlen közelében póráz nélkül láb mellett, de elvárom, hogy a másik se jöjjön az én kutyám közelébe csak akkor ha én azt úgy akarom.

2013. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 FannaL ***** válasza:
77%
Pff, Istenem! De azért azokon végigment egy nem hasznos válasz, akik Cesar kiképzése mellett állnak. Azért nem kell lehülyézni, és azt mondani, hogy nem ért hozzá. Mert igen is ért, de persze vannak olyan szőkék akik elhívják, mert ilyen olyan rossz a kutyuska, Cesar meg próbál neki magyarázni, de apuci elkényeztetett kislánya csak élvezi, hogy kamerák forognak körülötte. Arról meg nem CM tehet, ő megpróbálta. És az a kutya aki megharapta, igen is meg kellett nála mutatni, hogy ki a főnök, és ezt a kutyák egymásközt is fizikai bántalmazással érik el. ráadásul ott még egy kisbaba is veszélybe volt a kutya miatt. De C. nem mondta az, hogy altasd el mert a gyereket azonnal széttépheti, hanem ezzel is megmenti a kutya életét. Meg még sok más kutyáét. Kutyaiskolákba néhányba arról is hallottam, hogy a gazdinak azt mondják: Szeresd a kutyádat mert ő is szeret téged." De ezt fel nem tudtam fogni ésszel, már szinte a hajamat téptem, hogy egy állítólag szakember hogy mondhat ilyet.
2013. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
65%

Nem takarózok semmivel. A kutyám nevelésével nincs gond. Vissza tudom hívni ha akarom, nem félek elengedni, megbízok benne, csak a sok hülye öngyilkos hajlamú, gazdájuk által visszahívhatatlan kutyába nem bízok meg, amelyik mindenképpen bele akar mászni a pit bull szájába.


Másrészt meg nem célom hogy a kutyám ellegyen minden kutyával, ha az lenne a célom, más fajtát választok.


Elvan az udvar többi kutyájával - ivaros, felnőtt kanok is vannak köztük - nekem ez elég. Nem kívánom belőle úgymond "kinevelni" azt, ami. Nekem ő így teljesen megfelel.

2013. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
100%

"A pórázfegyelem sem és az őv sem tanítás."


Hanem mi az ŐV? Viszonyrendezés vagy életmód?

2013. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
Életmód.
2013. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
26%
Én nem vagyok olyan szinten, hogy bevállaljak egy ilyen kutyát kedves Zsuzsabazsa, ezt be is vallom. Ezért járok ki minden hétvégén a kutyasulira, ezért ideiglenesezem, ezért próbálok ismerős kutyákon segíteni, hogy fejlődjek. De sejtem: te már 4 évesen ilyen kutyákat kezeltél, ugye?
2013. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
100%
kik azok a tüköroktatók, akiknek IPO-s kutyáik vannak????? most volt Sopronban verseny, egyet sem láttam.
2013. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
72%

"Életmód."


Khm...


Az hogy rávezesd az életmód? Hogy fogja meg a kart és csak a kart, mást ne az életmód? Magasabb szinten - szolgálati kutyáknál - hogy ne csak kart fogjon hanem mást is az életmód? Mindezeket gyárilag tudja a kutya vagy tanítani kell rá?

2013. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Hülyeséget beszélsz. 4-évesen ki a fene kezd el sportszerűen kutyázni? 22-voltam mikor elkezdtem és hallgattam a bölcsebbek és a régebbi kutyások tanácsára.Nem bíráltam felül őket. Sőt a rendőröket sem.

Jó mesterim voltak. De tudod a jó pap is holtig tanul, számomra is lehetnek új és elfogadható dolgok a kiképzésben.

2013. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, írj egy privátot, és írok egy pár nevet.
2013. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!