Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyások mit veszítenek...

A kutyások mit veszítenek azzal, hogy nem macskások?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9-es norvég erdeire gondolsz, vagy maine coon-ra? Mindkettő gyönyörű és nagy.:-)

Nekem is van kutyám is meg macsok is, mivel két külön világ nehéz összehasonlítani. Ha válsztanom kellene akkor csak kutyát tartanék, mivel velük én könnyebben alakítok ki szoros kapcsolatot. Meg talán azért is mert imádom az erdőt járni velűk.

2013. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 zsuzsabazsa ***** válasza:

Hogy mit veszíthetünk?

Talán a macskát!?

2013. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Semmit, aki igazán kutyás annak nincs más állatra szüksége, a kutya mindent megad.
2013. ápr. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én imádom a macskámat. Bár kinti cica én mindig beengedem egy kis időre. Nagyon kedves gazdi mániás mindig be akar jönni egy kicsit "gazdizni". Van kutyus is itt de a macskámmal jobban el vagyok. Főleg hogy az én macsekom imádnivaló engedi magát gyöntölni stb.
2013. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jobb lett volna, hogy ha nem kutyások válaszai jönnek.
2013. ápr. 21. 22:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Csöndet a kertben és arányos bírákat.
2013. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bocsi de a telefonomon írtam az elözolö, a telefonom ajálgat szavakat és ezeket a szavakat ajánlota és amikor szóközt csinálok ezeket a szavakat rakja be. Az arányos helyett aranyost, a birka helyett cicát akartam írni.
2013. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha csak kutyát szeretett volna tartani, akkor semmit.
2021. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!