Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítségeteket/véleményeteket...

Segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni. A 8. os ballagásomra egy kis termetű kölyökkutyát szeretnék. Udvaron lenne tartva, de természetesen lenne egy kis "fészke" ahová be tud bújni. Szerintetek milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés
Én a bishon havanese-ra gondoltam, csak attól tartok, hogy fázna télen...

2013. ápr. 10. 14:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
18%
palota pincsi, spániel, puli, és főleg keverékek....
2013. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
16%
piros mókus engem is megtalált XD :)
2013. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Valójában tényleg nem ragaszkodom fajtatiszta kutyához, de mivel a menhelyre még nem jutottam ki, hogy körülnézzek, ezért a netes hirdetések között keresgélek. Ott viszont olyan kölyök kutyust ami keverék nem igen találok. :( a tacsinál attól félek, hogy a a lépcsőzés miatt sérve lesz. (sajnos ilyen előfordult már egy másik kutyánknál is).
2013. ápr. 10. 14:37
 14/34 A kérdező kommentje:
Anyum azért nem engedi a lakásba mert mindenhol padlószőnyeg van és az ülőgarnitúrát is félti. Esetleg télen a teraszra tudnám felengedni, vagy a pincébe beengedni, talán ott valamivel melegebb van és nem fúj a szél, nincs csapadék.
2013. ápr. 10. 14:45
 15/34 anonim ***** válasza:
74%

tessék pár netes oldal hátha valamelyik megtetszik

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ha van facebukkod

[link]

itt is nézelődhetsz

2013. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Gondolom van facebookod, ott bejelölöd ismerősnek pl. a Tetovált Állatmentők Egyesületét vagy Keverékkutya Mentés, vagy nagyon sok állatmentő egyesület van, ők folyamatosan teszik ki a mentett, gazdira váró kutyusokat, lehet, hogy éppen ott pillantod meg álmaid kutyusát, és kettős öröm születik! :)
2013. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%
Még csak most jön majd a kiskutya szezon. Lassan ellenek a kutyusok, pont a ballagásod környékén lesz elhozható rengeteg kölyök.
2013. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket és a jobbnál jobb tanácsokat. remélem sikerül valami nekem való kutyulit választani! ;)
2013. ápr. 10. 15:17
 19/34 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a pumi is jó lenne még. Az sem valami nagy és bírja kint. De tény, hogy sokat kell vele foglalkozni.
2013. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Firestorm ***** válasza:
45%

Tenyészetből elég drágák a kutyusok és még az sem garantálja (hiába tökéletes a tenyészet),hogy a kutyus teljesen egészséges lesz idővel.

Szerintem is maradj a menhelyi kutyusnál,nem drága 10-20 ezerért oda adják őket,kevésbé van fajtabetegségük,és egy életet már is megmentesz :) Sok sikert a keresgéléshez,drukkolok neked!

2013. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!