Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítségeteket/véleményeteket...

Segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni. A 8. os ballagásomra egy kis termetű kölyökkutyát szeretnék. Udvaron lenne tartva, de természetesen lenne egy kis "fészke" ahová be tud bújni. Szerintetek milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés
Én a bishon havanese-ra gondoltam, csak attól tartok, hogy fázna télen...

2013. ápr. 10. 14:08
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
fuu hát. először is én sem értem, hogy mi azzal a probléma, hogy udvaron lenne tartva. szerintem az tökéletes hely egy kutyának. és ráadásul jön a nyár nem hiszem,hogy bármi problémája lenne. nem ragaszkodok a fajkutyához és azt hiszem menhelyről fogok választani. akkor duplán jól járunk :) egyébként tényleg csak véleményt kértem és szerintem ha nem tudtok hasznosat írni akkor.inkább ne kommenteljetek. aki segített annak nagyon köszönöm, és a támogatást is! :) egyébként most nyáron elég sok idöm lesz vele foglalkozni és tény hogy elég erős iskolát választottam, de egy héten kb. 2x-3x el tudom vinni hosszabb sétára és tudok vele foglalkozni.
2013. ápr. 10. 21:27
 32/34 anonim ***** válasza:
Boldog kutyás éveket kívánok! :)
2013. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
47%

Szia. A 2-es válaszoló vagyok megint. Ne higgy el mindent, amit itt írnak, mert valóban sokan okoskodak itt.

Nekem huskym van, itt mindenki azt írja, hogy napi 20 km futás kell neki, hogy jól érezze magát, és anélkül meghülyül.

Nos, én sportolok vele, de van olyan napom, hogy arra nincs időm, hogy 5 perce kimenjek vele játszani, nem vadul eg, nem fordul ki magából, és nem pusztít. Az tény, hogy sportolok vele, meg majdnem mindennap megyek vele sétálni, meg elengedem futkosni, emellett még képzem is, de azért ne essünk át a ló túloldalára, egy kinti kutyánál nem kötelező a napi 2-3 séta, az is elég, ha szellemileg fárasztod, illetve az udvaron játszol vele egy órát, amiben futkároztok, labdáztok, meg stb.. ugyanúgy alszik utána, mint amikor hétvégén 5-6 órát kutyasuliban vagyunk(igen,5-6 órát, mert a kutyasuli nálunk egy baráti társaság, és simán kint vagyunk ennyit)

Szóval, nyugodtan vágj bele a kutyába, a legfontosabb időszakban úgyis otthon leszel vele, és a kutya nem lesz attól depressziós, hogyha nincs mindennap sétálva vinni. Nem ezzel merül ki a fárasztás, hogy sétálsz vele.

2013. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!! :) további szép napot!
2013. ápr. 16. 15:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!