Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet látni, hogy kit...

Honnan lehet látni, hogy kit választott ki falkavezérnek a kutya a családban?

Figyelt kérdés
mert a kutya nálunk mindenkitől elfogadja a parancsokat , nincsenek jelek amiből látnám ,hogy ki is az akit a gazdinak tekint, én foglalkozok vele a legtöbbet, de ugyan úgy viszonyul a kutya hozzám mint a többiekhez, szal miből kéne látnom hogy kit tekint falkavezérnek mik a jelek ?
2013. ápr. 12. 13:08
 1/1 Andizsuzsi ***** válasza:
A kutya nem választ falkavezért:) Ha mindenkinek egyformán szót fogad, engedelmes, akkor tudja, hogy a "sor végén" van. Hogy kit tekint falkavezérnek, azt szerintem úgy a legkönnyebb kideríteni, ha választás elé állítod. A mi kutyánk is mindenkinek elfogadja az utasítását, de pl. ha a réten póráz nélkül sétálunk, mindig utánam jön, ha a család szétválik, és igyekszik az én közelemben maradni.
2013. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!