Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szteroid szedése, tapasztalatok?

Szteroid szedése, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A kutyám babéziás volt, majd lett egy szövődménye, ami miatt 3 hete szteroidot szed (prednisolon). Az étvágyával vannak gondok, illetve jobbára csak a tápot nem eszi, másra ugrik. Eléggé puffad és büdöseket szellent, illetve a nap nagy részében csak fekszik. Normális orvosunk van, megvizsgálta, hordjuk kontrollra, stb., viszont ezt a rossz közérzetet nem tudom hova tenni. A doki szerint a gyógyszer csak ritka esetben okoz rossz közérzetet, lehet, hogy depressziós, de nyilván meg kell várnunk a kezelés végét. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy akinek szteroidot kapott a kutyája, volt-e ilyen tapasztalata? Játékra nem tudom invitálni, engedelmest kajára szépen gyakorolja, kinn is csak fekszik az ajtó előtt (kinti-benti kutya).


Bocsi, hogy hosszúra sikerült!


2013. ápr. 19. 11:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ma 15:35

A "rácsepegtetős vackok" egyike sem tart ki 3 hónapig. 4 hetente ismételni kell. Nem havonta, hanem 4 hetente.

2013. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21es!


Elméletileg a frontline combora nekünk azt mondták, hogy 3-4 hónapig védi a kutyát. Aztán utánanéztem és kiderült, hogy pár hétig véd csak bolha és megint pár hétig csak kullancs ellen. Viszont olyan sűrűn meg nem szabad rá csepegtetni, tehát eleve önmagukat hazudtolják meg.

2013. ápr. 20. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!