Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ellik a kiskutyám,2...

Spániel2 kérdése:

Most ellik a kiskutyám,2 gyönyörű baba van már, de a Lili nem akarja etetni őket. Rá tettem a kicsiket a cicijére de akkor az anyuka felugrik és forogni kezd, megy körbe. Tudnátok tanácsolni valamit? Sürgős

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Remélem ott az állatorvos...
2013. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Előfordúl hogy csak akkor kezd szoptatni ha minden kölyök megvan.

Macskákat tenyésztettem és a nőstényem csak akkor szoptatott amikor az utolsó is kinn volt. De szerintem hívj fel egy állatorvost, és kérdezd meg. Szülés után egyébként is ajánlatos megnézetni a dolival, az anyát is meg a kölyköket is. Mondjuk az sem ártot volna ha előtte beszélsz orvossal.

2013. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

törzskönyves a kutyád?

ha nem, akkor miért kínzod?

nins elég kutya a menhelyen -.-


tanácsom,hívj fel egy állatorvost majd amikor a kicsiket ingyen oda adjátok vkinek 8 hetes korukban 1-2 oltással akkor ivartalanísd a kutyádat!

2013. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Hagy békén őket,és ne fogdosd a kicsiket.
2013. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
hagy békén, és csak figyeld, hogy mit csinál. Nyalogatja őket?
2013. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok, kedves kérdező, csatlakoztál a mocskos szaporítók széles csoportjához. Csak megkérdezhetem, mégis miért utálod ennyire a kutyádat? Miért is akarod ennyire tönkre tenni? Csak szórakozásból? Hát, tőled is egy életre eltiltanám minden állat tartását! Inkább ivartalaníttattad volna a kutyádat! Ha valóban szeretnéd, nem elletnéd szerencsétlent! Csak azt remélem, legalább elmúlt már 2 éves a szuka, tudod hogyan kell a kölykökkel foglalkozni, meg adsz nekik mindent, oltásokat, féregtelenítést, chipet, normális tápot. Mivel gondolom keverékek, remélem nem fogsz értük pénzt kérni és fel vagy készülve arra, hogy az elkövetkező 10-15 évben nyomon kövesd a sorsukat, ha gond lesz, vállald értük a felelősséget, ha kell, magadhoz vedd őket.
2013. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nyalogatja őket és foglalkozik velük. Most már 5 baba van. Aranyosak és nagyon életre valóak, esznek is már és úgy tűnik jó anyuka a Lili.

A végére csak annyit, hogy aki segíteni szeretett volna annak köszönjük, azoknak akiknek csak a nagy pofájuk van és előítéleteik vannak olyan valakiről akiről nem tudják ki és miért került abba a helyzetbe, hogy itt kell tanácsot kérjen és nem állatorvosnál. Annyit így a végére, hogy sikerült takarításból annyi pénzt össze kaparnom, hogy holnap el tudom vinni a Lilit állatorvoshoz. Úgy, hogy nem felelőtlen vagyok, hanem egy 2 oklevéllel rendelkező közgazdász aki 3 hónapja most 1 hete talált állást. Azok akik csak pofáznak remélem soha nem kerülnek ilyen helyzetbe.

2013. ápr. 21. 17:44
 8/14 A kérdező kommentje:

Na szóval most már 6-n vannak és egészségesek.

Az előbbihez még hozzá fűzném, hogy imádjuk a Lilit és a babáit is fogjuk.

2013. ápr. 21. 17:55
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

az a te gondod,hogy hagytad befedezni a szukádat!

ha figyeltél volna akkor nem lettek volna kölykök..


Te jó tudatlan vagy!


6 hetes korukban meg kell ,hogy kapják az első oltást 6 kiskutyára az szép összeg lesz fejenként 4-5 ezer ft, plussz a chip 6 kiskutyára megint 3500-5 ezer attól függ hol csinálod..


anyagilag szarul állsz,de kell neked a szukát befedezni

gratulálok!

2013. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

19:04-es vagyok

az lemaradt,hogy 6 heted van kb 50 ezer ft előteremtésésre amiből a kiskutyák oltásást és chipelését illetve jó minőségű puppy táp szükséges..


máskor kicsit elgondolkodsz,hogy nem agyon kéne szaporítani a kutyádat!


egyet árulj minek kellettek kiskutyák?

pénz miatt?

vagy csak véletlen?

babázni akartál?

2013. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!