Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ellik a kiskutyám,2...

Spániel2 kérdése:

Most ellik a kiskutyám,2 gyönyörű baba van már, de a Lili nem akarja etetni őket. Rá tettem a kicsiket a cicijére de akkor az anyuka felugrik és forogni kezd, megy körbe. Tudnátok tanácsolni valamit? Sürgős

Figyelt kérdés

2013. ápr. 21. 15:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A kiskutyák egyáltalán nem kellettek főleg ebben a helyzetben. A kutyámat nem fedeztettem, hanem az unokatesoméknál laktunk 1 hónapig és az Ő kutyájával meg szöktek és akkor történt a dolog. Amire megtaláltuk őket már késő volt, a pasi rá talált.

Ennyi a történet. Az anyagi gondjaimat majd én meg oldom ebben gondolom nem fogsz segíteni mint ahogy másban sem segítettél (tanácsot nem adtál), úgy hogy azt hiszem nem sok közöd van hozzá.

Ja és egy kérdés:ki vagy te, hogy más pénztárcájába, életébe kutakodsz??? Milyen jogon???

Én egy kérdést tettem fel és tanácsot kértem, nem kioktatást olyan dolgokról amikhez gyakorlatilag közöd nincs.

És azt elfelejtettem, hogy "tudatlan???" nem tudom mennyire vagyok, tudom, hogy mi mennyibe kerül az állatorvosnál. A Lili 70.000 ft-ba volt amire mindent megkapott, olyat is ami más kiskutyának nem föltétlen van, mert nincs szüksége rá, a Lilinek viszont kellett és megkapta (állát útlevél stb). Tudod Ő már egy pár országot megjárt,azért mert soha nem hagytuk el és nem bíztuk senkire, annál fontosabb nekünk.

Úgy, hogy el lehet gondolkodni azon, hogy kire mit hordasz rá!!!

És kérlek ezen túl a véleményedtől és a válaszaidtól kímélj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 21. 23:09
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Akkor lennél felelősség teljes, ha ivartalaníttattad volna azt a szerencsétlen kutyádat a párzás után! Persze, hogy te tehetsz az alom meglétéről, senki más! Akartad ezt az almot, ahogy azt is akartad, hogy a kutyád szenvedjen, hogy a vemhesség, ellés, utód gondozás miatt akár 2-3 évvel rövidebb legyen az élete, hogy egy rakat keverék szülessen, hogy még több kölyök kerüljön menhelyre, utcára, láncra. Ha nem akartad volna, lett volna teljes 2 hónapod ivartalaníttatni azt a szegény Lilit! De inkább keresnél neki egy nálad jobb gazdát, aki nem elleti, aki tud is rá vigyázni, aki megfelelően törődne vele és aki az ő érdekeit tartja szem előtt!


Gratulálok, hogy találtál munkát, de remélem arra felkészültél, hogy az elkövetkező 4-6 hétben nem dolgozhatsz és nincs semmi szórakozás! A kölykök mellett a helyed, hogy figyelj rájuk. De hát ezt akartad, nem? Hát kölyköket akartál, most megkaptad. Csak sajnálom, hogy a hozzád hasonlóak egyáltalán tarthatnak állatot...

2013. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Firestorm ***** válasza:

Mi a fenéért nem lehet normális választ adni,ahelyett,hogy egyből jönnek az emberek azzal,hogy felelőtlen,mocskos szaporító,sz.rházi,bunkó és egyéb dolgok?!

Senkinek semmi köze hozzá,tenni nem tud senki ez ellen,ha így alakult,csak a gazdája a kutyának.Az hogy itt elkezdtek anonim pattogni még a helyzet nem fog javulni,mindig is lesznek ilyen balesetek vagy véletlen vagy direkt,inkább segíteni próbáljatok.

Leszögezem nem vagyok szaporító,a kutyám ivartalanítva lesz az első tüzelés után.Szimplán unalmas,hogy ennyi bunkó jelenik meg egyből


Kérdező,volt kint a doki?Beadta neki az injekciót,ami a méh összehúzódást segíti elő?

2013. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen persze. M9st már minden rendben van. Végre valaki aki normálisan áll a dolgokhoz.

Egyébként nem értem, hogy az ilyen nagypofájú, szemét embereknek miért engedik, hogy itt legyenek még ezen az oldalon.

Egy kérdés a nagypofájúhoz. Mindenki ki vesz közel 2 hónap szabadságot akinek ellik a kutyája???????????, vagy el megy táppénzre vagy gyereknevelésire????????

Ugye nem gondolod komolyan???

Hülyét csinálsz magadból!!!!!!!!!!! ez még nem tűnt föl?

Mindenkinek ugyan azt írod.

Már kértelek egyszer, most ismételten arra kérlek, hogy többet ne írj a kérdéseimre!!!!!!!!!!!!

Mi

2013. ápr. 22. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!