Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Egy közeli ismerős...

Mit tegyek? Egy közeli ismerősöm átjött hozzám. Többi alul.

Figyelt kérdés
Egy közeli ismerősöm átjött hozzám. Amikor nem teljesen oda a néztem undorodva nézett a kutyáimra, és többször megütötte őket, és a kant meg is rúgta. Nem mertem rászólni, nehogy megharagudjon rám, úgyhogy inkább hallgattam. (két labradorom van).
2013. ápr. 23. 17:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek említsem meg neki a következő találkozásunknál , vagy várjak,és csak akkor szóljak rá ha újra ezt teszi??
2013. ápr. 23. 17:17
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha szolsz neki, mert ha elmész valamiért, nem csak félre nézel, pl: hozol poharat innivalót.. :D akkor ott rugdossa meg minden, am megértem nem nagyon akrod neki mondani de ha ezt az én kutyimmal csinálná://
2013. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de nem vagy normális! Én valószínűleg elhajtottam volna az anyjába és megmondom neki hogy a falat rugdossa. Esetleg én is belerugok csak hogy érezze a törődést! Az én házamban az én szabályaim érvényesek, a kutyámat max simogatni szabad ha megengedem. Az ilyet nem nevezném barátnak, de ellenségnek se kéne. Szerintem mond meg neki hogy nem kell hozzátok járni ha nem tetszik neki a szitú. Nehogy már te hunyászkodj meg ilyen bunkó miatt.
2013. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen...igen...

Tudom hogy ez eléggé durva egy baráttól,csak sajna olyan hirtelen haragú és lehet hogy azt mondaná hogy soha többet ne keressem!!!

Ismerem jól,és tudom hogy így reagálna !!

Higyjétek el ,nagy dilemma ez nekem!!

2013. ápr. 23. 17:24
 5/18 A kérdező kommentje:
2 perce hívott az illető hogy átugorhat e valamiért ma hozzám??!!Igent mondtam. Meg fogom figyelni hogy megint csinálja e !!?
2013. ápr. 23. 17:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem am nem számitana az hogy barát vagy nem mert nekm ne bánntsa a kutyáim senki :))
2013. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha most is csinálni fogja akkor lépj vmi .DD
2013. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most csengetett!(itt lakik két háznyira)!
2013. ápr. 23. 17:29
 9/18 anonim ***** válasza:
A kutyák mit csináltak amikor/ amiért megütötte őket? Csak azért kérdezem, mert van egy két ismerősöm akinek a kutyáját én is legszivesebben megütném. Imádom a kutyákat, nekem is van, de amikor vendégségben vagyok és rám ugrál, nyalogat, nem hagy békén, kitúr, idegesít és a kedves gazdája nem szól rá, sőt még meg is dicséri milyen cuki akkor érzem ezt. Nem állhatok neki kutyát nevelni, kioktatni sem akarom, természetesen megütni sem ütöm meg, csak százszor is elátkozom magam, hogy átmentem hozzá. De sajnos azt sem tudom mindig elkerülni...Ezzel nem azt akarom mondani, hogy te is ilyen vagy, csak lehet, hogy valami idegesítette a kutyában és azt gondolta ez lesz a megoldás, mert te úgysem látod. Én azért megemlíteném neki, legalább kiderülne miért csinálta és megmondhatod neki, hogy legközelebb ne is jöjjön. Ő gondolkozott azon, hogy téged ugyan zavarna-e ha bántaná a kutyádat? És ha egyszer odakap a kutya? Akkor ő lesz leszidva, te meg nem fogod tudni, hogy mi ütött belé, pedig jogos volt...
2013. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember belerúgott a kutyádba, és te azon aggódsz, hogy megsértődik rád, ha ezt szóvá teszed neki? Ott helyben akkorát rúgtam volna a pofájába, hogy kiesik az összes foga, és a büdös életbe nem tehetné be a lábát az udvaromra!
2013. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!