Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt aki ideiglenesezik?...

Van itt aki ideiglenesezik? Válaszolna nekem?

Figyelt kérdés
Milyen volt, mikor olyan kutyát kellett elengedni, akit nagyon megszerettél? Már előre félek, hogy milyen sz-r lesz az ideiglenesem nélkül, mert nagyon megszerettem:( Annyira jó kutya, és annyira gazdacentrikus, a saját két kutyámon is túltesz. Milyen vigaszt lehet találni ezután? Egy másik kutya?:)
2013. ápr. 30. 08:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek nagyon gyorsan gazdára találtak a kutyák, amik nálunk voltak, így könnyebb volt elengedni, mintha már hónapok netán évekig itt lettek volna, meg az, hogy jó helyre kerültek, az is nyújt vigaszt.
2013. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Így ismeretlenül is, de komolyan megszerettelek, azért amit teszel:) Hol laksz, mert ha közel segítek neked bármiben :) Gondolok itt Győrre és környékére (sajnos Szlovákiában élek)
2013. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező valóban nekem is roppant szimpatikus a válaszai alapján.

Elnézést, nem ez volt a kérdés, csak nem tudtam kihagyni:)

2013. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm, már-már elpirulok:) Utolsóelőttinek írnám, hogy nekem szerencsére nincs szükségem segítségre, vagyis csak gazdijelöltekre, esetleg ha van ismerősöd, aki szeretne kutyát, ajánlhatnád neki az ideiglenesemet. Ha van rá módod, akkor pedig ideiglenesezz te is! Fantasztikus élmény, rengeteget tanulhatsz a különböző jellemű kutyákról, és a kóbor ebeknek is segítesz.
2013. ápr. 30. 13:05
 15/16 anonim ***** válasza:

Róla van szó :)


[link]

2013. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi Szandi, elvileg a hatvani menhely is hirdeti, de még semmi...
2013. ápr. 30. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!