Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát sétáltatok mindennap...

Kutyát sétáltatok mindennap egy gazdag sóher öregasszonynak, szerintetek észre veszi hogy ha nem fárasztom ki a kutyáját, hanem csak leülnék valahova és úgy vinném vissza hogy 1 km-et sem sétál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen :D
2013. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kutyán állj bosszút :) De elhiszem, hogy irritál az öregasszony, olyanok tudnak lenni, uh...
2013. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
hat ha elengeded amig leulsz akkor nem de visszafele futtva menjetek
2013. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát sem kedveled? Akkor minek vállaltad el?
2013. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
:D
2013. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha kutyát sétáltatsz pénzért, akkor gondolom azért csinálod, mert szereted a kutyákat. Ha szereted a kutyákat, jót akarsz neki, és rendesen sétáltatod. Ha nem szereted a kutyákat, akkor keress más munkát, pl szórólapozz, menj el mekibe dolgozni. Mindenki jobban jár. Amúgy meg alapvetően tisztességtelen, ha bevállalsz egy munkát és nem végzed el. Tudod, lelkiismeret, becsület, korrektség. Ezek pozitív tulajdonságok ám. Kizárólag rajtad múlik, milyen emberré akarsz válni.
2013. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
79%

és miért nem viszed sétálni? nem kell km-ereket,de azért 1 órát sétálhatnál vele,amúgy biztos észre veszi,hogy a kutya nem fáradt!


minek válaltad,ha nem akarsz sétálni ? -.-

2013. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Figyeljetek 500 forintért nem fogom magamat kifárasztani! Ennyit kapok egy óráért, cserébe mindig mennyek pontosan, igazítsam hozzá a napomat, figyeljek hogy hazaérjek pontosan, ne koszoljam össze... Ezek mind-mind nagyon fárasztó dolgok, sőt még az öregasszony mindig beleköt mindenbe. Ez az összeg amit kapok, körülbelül a minimálbérnek felel meg. Csak szemléltetésnek írom, hogy bármely munkát, amit mások vállalnak minimálbérért, azt a munkát ők 8órát csinálják, és nem hiszem hogy túlságosan kifárasztják magukat. Néhánynak meg volt pofája azt mondani hogy sétáltassam meg becsületesen, azután pedig fáradjak ki jól azért a kevés pénzért. Na meg a nagy ...-ot, szeretem a kutyákat, ezért nem hagytam még ott a pics_ba, de nekem is van kutyám, inkább őt fárasztom ki nem a másét apró pénzért. Bocsánatot kérek egyesektől tudom nagyon szem_t meg sz_házi vagyok, de nem fogom más kutyáját magam fölé helyezni. Egyes emberek nem tudom mit várnak el a másiktól mi vagyok én mártír??? Áldozza fel magát itt pár válaszoló, nem tudom hogy ti fél évig bírtátok e volna olyan becsületesen sétáltatni mint én...
2013. máj. 7. 20:05
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Uramatyám majd ha elkezdesz dolgozni rendes munkahelyen és csesztet a főnököd, mit fogsz csinálni ?:D Jobb ha hozzászoksz, az élet nem habostorta.

Egyébként nem tudom mennyi pénzt akarsz a sétáltatásért, még egy debil ember is képes rá ne hogy azt hidd hogy annyira nagy dolgot csinálsz...

2013. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy akkor minek csinálod? Heti egy ezresért?
2013. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!